Peki ya Koç burcu erkeği

guneykarimkure

Cevizin o kekremsi tadı ve keçilerin sempatik...
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
5.141
7.348
Merhaba

Koç burcu erkeği.

Daha önce tecrübe ettim, yine yine bi tane buldum

Yemin ederim ki bunların huyları ortak

Ailesini beğenmez, eleştirir ama laf söyletmez

Çok bencil, küstah, egoist

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Arkadaş sevgiliden önce gelir diyip, arkadaşı sırtından hançerleyen

Ve partnerine değer vermeyen, maddi olarak sırtından geçinen, tek fekarlığı 1 saat metro yolcululuğu olan
Karşı tarafın iyiklerini durduk yere “yüzüme niye vuruyorsun” diyen

Asalet yoksunu, varlık işte

Kibir ve gururdan ölecek kadar oğlak borcuyum

Törpülendim büyüdüm, sizler şahitsiniz
Forumun yaramaz kızı artık büyüdü
Olgun oldu gibi
Eser kalmadı kibirden, gururdan
Huydur, dilim sivridir burda, günlük hayatta böyle değilim
Aynı lafları yine söyleyim ama kimse alınmaz, yazı dili işte

Özetle, nasıl yaklaşmalı bu varlığa?

Aslan,yay, ikizler falansan olur tabii. Heyecan seviyesi yüksek , ihtiraslı bir ilişki olabilir.
Ama benim fazla hassas yengeç kalbime asla uymaz. Ben almayayım, alana da mani olmayayım .

Tek bir kişiden insanları genellemeyin diyeceğim ama çok samimiyetsiz olacak çünkü ben de boyleyim:eğlence:

23 yaşındaki erkek kardeşim koç burcu. Üniversite okuyor, hatta bitirdi proje teslim aşamasında şuan. Yani çalışkandır. Zekidir. Kafasına koyduğunu yapar. Aşırı sahiplenicidir. Sessizdir. Kızsa da kırılsa da sessiz kalır ama yeri geldiğinde lafı kol gibi sokar. Her şeyi dışarıdan gözlemler, izler. Ruhun duymaz. Dürüsttür, iftira bilmez. Bugüne kadar ki kız arkadaşlarına her zaman çok ince düşünceli hediyeler almıştır.. Eli sıkıdır ama sevdiklerine çok harcar. Ailesini eleştirir ama çok bağlıdır.

Kardeşime yaklaşma şeklim; kendi haline bırakırız isterse arar sorar. Damarına basmam, kırmamaya çalışırım çünkü neye kırıldığını öğrenmem 3 yıl sürebilir. Asla bişey saklamam ya da yalan söylemem çünkü söylediğim anda anlar. Yalanı affetmez aşkından ölse de söker atar içinden. Öküzdür. Dan dan konuşur kim olduğunu umursamaz karşısındakinin, o yüzden bulaşmam.

Ve o ne derse çıkar. Fikrini sorarsam şüphe duymam inanırım.

Kardeş olarak çok seviyorum ama eş olarak karakteri zor bence.

Aslan,yay, ikizler falansan olur tabii. Heyecan seviyesi yüksek , ihtiraslı bir ilişki olabilir.
Ama benim fazla hassas yengeç kalbime asla uymaz. Ben almayayım, alana da mani olmayayım .

Tek bir kişiden insanları genellemeyin diyeceğim ama çok samimiyetsiz olacak çünkü ben de boyleyim:eğlence:
Aman koç düşman başına
Bi sevincim vardı kursağımda kaldı sayesinde

Boş yere yok burçlar bence, hiç değilse burca göre seç demiş biri belli ki

23 yaşındaki erkek kardeşim koç burcu. Üniversite okuyor, hatta bitirdi proje teslim aşamasında şuan. Yani çalışkandır. Zekidir. Kafasına koyduğunu yapar. Aşırı sahiplenicidir. Sessizdir. Kızsa da kırılsa da sessiz kalır ama yeri geldiğinde lafı kol gibi sokar. Her şeyi dışarıdan gözlemler, izler. Ruhun duymaz. Dürüsttür, iftira bilmez. Bugüne kadar ki kız arkadaşlarına her zaman çok ince düşünceli hediyeler almıştır.. Eli sıkıdır ama sevdiklerine çok harcar. Ailesini eleştirir ama çok bağlıdır.

Kardeşime yaklaşma şeklim; kendi haline bırakırız isterse arar sorar. Damarına basmam, kırmamaya çalışırım çünkü neye kırıldığını öğrenmem 3 yıl sürebilir. Asla bişey saklamam ya da yalan söylemem çünkü söylediğim anda anlar. Yalanı affetmez aşkından ölse de söker atar içinden. Öküzdür. Dan dan konuşur kim olduğunu umursamaz karşısındakinin, o yüzden bulaşmam.

Ve o ne derse çıkar. Fikrini sorarsam şüphe duymam inanırım.

Kardeş olarak çok seviyorum ama eş olarak karakteri zor bence.
Hah işte
Arkaşken çok iyiydi
Hep danışırdım
İşler değişti sevgili olduk
O zor yüzü o zaman gördüm

Keşke arkadaşı olarak kalsaydım

Hormonlar beni bi değişik yaptı.
Koç burcu oğlum olacak inşallah. Okuyunca oğluma denmiş bunlar gibi üzüldüm.
Bana ne oluyorsa :KK70:
Yok ya aileye arkadaşa düşkün
Merak etme
Şiddetli tartışmalar olur, ama asla laf söyletmez

Sağlıkla büyüsün :)

Aman koç düşman başına
Bi sevincim vardı kursağımda kaldı sayesinde

Boş yere yok burçlar bence, hiç değilse burca göre seç demiş biri belli ki
Benim bir terazim var, bir insan ancak o kadar terazi olabilir. Süsü püsü, hayata bakışı, estetik zevki, kararsızlıklari,kontrolcülüğü vs vs ...okuduğum her özelliğe sahip.
Ama burçlara inanmıyor :KK12: sorsan hepsi saçmalık :)

Benim bir terazim var, bir insan ancak o kadar terazi olabilir. Süsü püsü, hayata bakışı, estetik zevki, kararsızlıklari vs vs ...okuduğum her özelliğe sahip.
Ama burçlara inanmıyor :KK12: sorsan hepsi saçmalık :)
Tabi saçmalık
Anca kadınlar inanır bunlara

Ama kahve içince nolur bak diye fincan uzatan hep erkekler bana

Benim kocamin marsi koçta burcu oğlak ama nerde bunun oglakligi bilen yok.evlenince koc burcuna dönüştü tıpkısının aynısı ni yapar tam bogmalik dayaklık ailede de hop duur dicek adam yok ailesi onlara dah cok benzesin diye parazit gibi besler.arkadas olarak elin iyisi kendini melek zanneder. Ne kadar gereksiz insan ve olay varsa onlara müdahil olma bakanı.üstüne baskalari icin karısını çocuğunu harcamaktan cekinmez.

Benim kocamin marsi koçta burcu oğlak ama nerde bunun oglakligi bilen yok.evlenince koc burcuna dönüştü tıpkısının aynısı ni yapar tam bogmalik dayaklık ailede de hop duur dicek adam yok ailesi onlara dah cok benzesin diye parazit gibi besler.arkadas olarak elin iyisi kendini melek zanneder. Ne kadar gereksiz insan ve olay varsa onlara müdahil olma bakanı.üstüne baskalari icin karısını çocuğunu harcamaktan cekinmez.
Ya işte bu
Ele güzel
El dediğim arkadaşları, elbette arası iyi olsun
Ama ben de onun arkadaşıydım, sevgili olunca ne oldu böyle
Değerim mi düştü?

Nasıl yaklaşmalı sence?

Tavsiyem doğasına bırak, üzerine asla düşme. O gelsin peşinden. Tersleyeceğini bildiğin şeyi hiç konuşma, sonunda senin canın sıkılmasın. Fedakarlık ediyorsa bırak etmesin. Sen et. Ve fedakarlığını sen ima et. Her zaman dürüst ol. Basit şeylere bile yalan söyleme. Asla bişey saklama. Hediye ederse herhangi bişey abartılı tepkiler verme. Doğal ol. En sevdikleri şey. V.s

Tavsiyem doğasına bırak, üzerine asla düşme. O gelsin peşinden. Tersleyeceğini bildiğin şeyi hiç konuşma, sonunda senin canın sıkılmasın. Fedakarlık ediyorsa bırak etmesin. Sen et. Ve fedakarlığını sen ima et. Her zaman dürüst ol. Basit şeylere bile yalan söyleme. Asla bişey saklama. Hediye ederse herhangi bişey abartılı tepkiler verme. Doğal ol. En sevdikleri şey. V.s
Rüyamda görürüm bunları :)

Yılbaşı hediyesi alalım dedim, ya ben anlamam diyip sıyrıldı içinden
Ben zaten romantiklikten ölmüyorum, zaten evdeyiz bi heyecan olsun paket açmak istedim

Senin tavsiyen hayatta işlemez buna
Haa arkadaş kalsaydık bayılırdı o ayrı

X