Pcosta glifor kullananlar ??

Dolaylı yoldan zayıflatıyor. Pcosta insülin direnci oldugu için sürekli tatlı fastfood karbonhidrat krizleri yaşadıgından sürekli yağ depoluyo vucut. Vermeside zor oluyor tabi. Glifor in.direncini dengeliyor böylece yemek atakları azalıyor. Tok oldugun galde canın paket paket cips çikolata istemiyor böylece düzenli beslenmeye geçince birkaç ay içinde vucut kilo vermeye başlıyor. Glifor tek basına kilo verdirmez gerçekten ekstradan sağlıklı beslenip birazda spor hareket olunca mis gibi yağlar eriyip gidiyooorr

Evet

bende oyleyım ya
Çok memnunum ama
İnsülin direnci testosteron hormonunu baskılıyor
Pcosun en temel sorunlarından biri de bu zaten
Glifor bunu çözecek inşaAllah
Benim ciddi anlamda iştahımı kesti
Bol su da içiyorum

Çok memnunum ama
İnsülin direnci testosteron hormonunu baskılıyor
Pcosun en temel sorunlarından biri de bu zaten
Glifor bunu çözecek inşaAllah
Benim ciddi anlamda iştahımı kesti
Bol su da içiyorum
Merhaba benim insülin direncim 4,99 kilom 61 di şu an 15gündür ekmek,tatlı,pirinç makarna hepsini kestim insülin direnci pcosu tetikliyomu biliyomusunuz anlamadığım doktor usgda baktığında gayet sağlıklı oldugumu söylemişti hormon testinde lh 6.6 fsh 5.3tü ikisini böldüğümde 2,5 üzeride çıkmıyo ama pcos oldugumu söyledi neye göre anlam veremiyorum

Merhaba benim insülin direncim 4,99 kilom 61 di şu an 15gündür ekmek,tatlı,pirinç makarna hepsini kestim insülin direnci pcosu tetikliyomu biliyomusunuz anlamadığım doktor usgda baktığında gayet sağlıklı oldugumu söylemişti hormon testinde lh 6.6 fsh 5.3tü ikisini böldüğümde 2,5 üzeride çıkmıyo ama pcos oldugumu söyledi neye göre anlam veremiyorum
Hormon testini adet zamanı verdiniz dimi
Sadece LH fsh yetmez
Testosteron hormonu da önemli kriter pcosta.
Kilonuz da pek yokmuş ama insülin direnciniz epey yüksekmiş
Bende kilo var ama 3,15 direncim
Bu neye göre oluyor hiç anlamıyorum 🤷🏻‍♀️ Ama pcosla çok alakası yok bence insülin direncinin.

Sadece LH fsh yetmez
Bu neye göre oluyor hiç anlamıyorum 🤷🏻‍♀️ Ama pcosla çok alakası yok bence insülin direncinin.
Prl den bahsediyosanız o bakılmadı. İnsülin direnci pcosu tetikliyormuş

Sadece LH fsh yetmez
Hormon testlerimi adetin 5. Günü vermiştim bu ay adetimin 3.gününde yaptırmayı düşünüyorum

Pcosum glifor kullanıyorum bu ilaçla zayıflayanlar var mı acaba ?
Evet ben 8, bucuk kilo verdim sonra bıraktım çünkü aşırı mide bulantısı yapıyor ama zayıflattığı için hormonlarda düzelme oluyor mutlaka kullanın

Merhaba, insülin direnciyle açlık şekerini çarpıp 405'e bölmeniz gerekiyor. O şekilde mi yaptınız?

Pcosum glifor kullanıyorum bu ilaçla zayıflayanlar var mı acaba ?
Merhaba, ben de yeni kullanmaya başladım. İlacı içtikten 4-5 saat sonra hafif karın ağrısı yaşıyorum. İki gün oldu daha ilaçtan mı başka bir şeyden mi anlayamadım henüz. Benzer bir şey yaşadınız mı? Yan etkiler arasında var ama çok şiddetli olmadığı yada uzun sürmediği için emin olamadım

Merhaba, insülin direnciyle açlık şekerini çarpıp 405'e bölmeniz gerekiyor. O şekilde mi yaptınız?
Evet 3ay önce 2,99 du şuan 4,99 beslenmeme dikkat etmem gerektiğini bilmiyordum bakalım 15 gün sonra tekrar tahlil vericem düşürebilmişmiyiz

Merhaba, ben de yeni kullanmaya başladım. İlacı içtikten 4-5 saat sonra hafif karın ağrısı yaşıyorum. İki gün oldu daha ilaçtan mı başka bir şeyden mi anlayamadım henüz. Benzer bir şey yaşadınız mı? Yan etkiler arasında var ama çok şiddetli olmadığı yada uzun sürmediği için emin olamadım
Beni ilk 2 hafta çok zorlamıştı karın ağrısı hafif mide bulantısı ama sonrasında alıştım 3 aydır kullanıyorum

Evet 3ay önce 2,99 du şuan 4,99 beslenmeme dikkat etmem gerektiğini bilmiyordum bakalım 15 gün sonra tekrar tahlil vericem düşürebilmişmiyiz
Düşmüştür umarım beslenme önemliymiş gerçekten, biraz eziyetli bir süreç…. Spor da lazım ama onu bir türlü düzene sokamadım🤦🏻‍♀️

Beni ilk 2 hafta çok zorlamıştı karın ağrısı hafif mide bulantısı ama sonrasında alıştım 3 aydır kullanıyorum
Aa öyle mi? Bir süre sonra geçiyor yani. Ben de doktora gidip değiştirtmeyi düşünüyordum ilacı. Yarım mg kullanıyorum aslında çok da değil ama karın ağrısı mide bulantısı yapıyor

Aa öyle mi? Bir süre sonra geçiyor yani. Ben de doktora gidip değiştirtmeyi düşünüyordum ilacı. Yarım mg kullanıyorum aslında çok da değil ama karın ağrısı mide bulantısı yapıyor
Ben 1000mg kullanıyorum sabırlı olun geçecektir sporu bende düzene koyamadım sadece haftada beş bin adım atmaya çalışıyorum

Ben 1000mg kullanıyorum sabırlı olun geçecektir sporu bende düzene koyamadım sadece haftada beş bin adım atmaya çalışıyorum
Teşekkür ederim çabuk geçsin inşallah... Bana haftalık minimum 150 dakika yürüyüş dedi doktor. Ama tempolu olması gerekiyormuş terletmesi önemliymiş. Denicez inşallah bakalım, çok geçmiş olsun size de

X