pcoslular yumurtlamayı nasıl hesaplar

wqputrsrz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
1.366
355
arkadaşlar merhaba pcosluyum yumurtlama zamanımı ovülasyon testi ile takip ediyorum fakat iki ay oldu hiç yumurtlama olmadı doktorlara gitmekten gına geldi artık adet olamıyorum sürekli tarlusalla oluyorum bıraktım iki aydır ne yapıcam benim gibi olan var mı beta hcg hep negatif

Canım bende senin gibiydim iki aydır clife kullanıyorum ilaçsız ve 29günde bir adet oluyorum iki aydır yumurtlama testinde pozitifi de gördüm ama olmadı bu ay nasip bakalım. Benden sana tavsiye clife bi bak

Canım bende senin gibiydim iki aydır clife kullanıyorum ilaçsız ve 29günde bir adet oluyorum iki aydır yumurtlama testinde pozitifi de gördüm ama olmadı bu ay nasip bakalım. Benden sana tavsiye clife bi bak
aaa o nedir bakayım hemen c life ilaç mı

Bak bugün döngümün 13.günü ve ovulasyon testimde pik gördüm clife başta bende bişeye yaramaz diyordum ama o kadar işime yaradı ki. Kasımdan beri 2 ayda bir tarlusalla adet oluyordum iki aydır ilaçsız kendiliğinden 29günde bir oluyorum

Aaa gerçekten mi yaa alıcam bende o macundan neydi tam ismi clife mi gerçekten çok bunaldım artık

yaa ne güzel bende senelerdir polikistik over hastasıyım çare arıyorum bende mi denesem ya baya tavsiye edenler oldu

Valla canım ben iki ay yumurtlama gördüm geçen ay ilaçsız 29 günde adet oldum bu ayda kullandım yumurtlama gördüm ve 4 gündür gecikiyorum bakalım inşallah hamileyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…