Pcosla normal hamile kalanlar?

merhaba ben evliyim 1 senelik gebelik oluşmadı doktora gittim klomen verdi onu kullanıyorum. Çatlatma iğnesini de 2 gün sonra verecek. Doktora gidin kendi başınıza olmuyor çok denedim

Ben 5 senelik evliyim ama 1 yıldır korunmuyoruz dr a gittim 3 4 ay önce daha 1 yıl olmamıştı hemen hemen 1 yıl olmak üzere bana duphaston verdi eğer 1 yılı aşkın sürede olmazsa bakarız demişti klomeni hangi aşamada veriyor peki

merhaba ben evliyim 1 senelik gebelik oluşmadı doktora gittim klomen verdi onu kullanıyorum. Çatlatma iğnesini de 2 gün sonra verecek. Doktora gidin kendi başınıza olmuyor çok denedim
Buarada korunmuyoruz ama ne derler şöyle anlatayım yumurtlama günü takip edemiyorum çünkü zaten yumurtlama günlerimi falan bilmiyorum ya da gün aşırı ilişkiye giremiyoruz oda bende çok yoğun çalışıyoruz bi 3 4 ayda bu şekilde denemeyi düşünüyorum daha sık ilişki belki işe yarar

Arkadaşlar pcosla hamile kalan lüften nasıl hamile kaldıysa sürecinden bahsedebilir mii (
Pcosunuz ne derecede. Mesela adetleriniz duzenlimi ? Ben bekarken pcos oldugumu ogrendim. Cocugun tedavisiz olmaz demislerdi. Ama adetlerim genel anlamda duzenliydi. Ve tedavisiz hamile kaldim. Cok kafaya takmamak lazim stres yaptikca kafaya taktikca olmaz malesef

Adet olabiliyorum yani ama düzensiz 34 35 bazen 40 bazen bi kaç seferde erken olduğumda olmuştu doktorum duphaston verdi düzene girsin diye onu kullanıyorum hormon testimdede bi sıkıntı yokmuş sadece pcos gözüküyormuş yumurta depoların çok iyi bu şekilde gebe kalırsın dedi doktor ama tık yok :) kafamdan atabilsem bi belkide olacak dediğiniz gibi

valla ben 8 aydır denedim bazen erken adet oldum bazen geç oldum ama tutmadı ovülasyon kullandım geçen ay pik göremedim. Doktora gittim klomen verdi Özelde ama

Sonra tekrar çağırdı çatlatma iğnesi yapabilir sanırım öyle dedi bende de 70 kiloyum lh 15 fsh 6 başka hiçbir sorunum yok tsh felan hepsi normal

Sizin nezaman sonra oldu peki ?
Bende 30 yada 31 gunde adet oluyorum. Bikac kere 1 ay icinde 2 kez adet gormustum o donemde ogrendim pcos oldugumu. Aynen sizin gibi yumurta kalitem hormonlarim falan hersey normaldi. Suan 1 yillik evliyim 3 aylk hamileyim. Ve bundan oncede 2 kez kurtaj oldum. Yani hamile kalmakla ilgli sknti yasamadim. 2 gunde yada 3 gunde bir iliski yasayin. Ben bide belimin altina yastik koydum ve yarim saat kalkmadim ayaga yani bunlarin etkisi oldumu bilemiorum

Maşallah süper çok sevindim adınıza hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah bebiişinizi bizede dua edin :)

Arkadaşlar pcosla hamile kalan lüften nasıl hamile kaldıysa sürecinden bahsedebilir mii (
Ben 6 yıllık evliyim . İlk gebeliğime hiç korunmadan 6. Ayımda hamile kaldım . Ben öğrendiğimde 8 aylık evliydim ve 7-8 haftalık hamileydim . O zamanlar pcos varmıydı bilmiyorum tabi . Sadece 1-2 defa doktora gittim prolaktinim 47 çıkmıştı dostinex vermişti yarım yarım 3 gün kullanmıştım . O zamanlar başka doktor bana çocuğun olmaz demişti sonraki ay hamile kalmışım ama geç öğrendim tabi. Şimdi oğlum 4 yaşında . 2 senedir korunmuyoruz henüz gebelik oluşmadı . Pcos dedi doktor sonradan mı oldu onu bilmiyorum yada öyleydim ama hififti o zamanlar

Kesinlikle ben buna çok katılıyorum . Doktor bana çocuğun olmaz demişti . Çok üzüldüm ve kabullendim. O ay kendimi spor ve diyete vermiştim ve hamile kalmışım . Ama öyle böyle sporlar yapmıyordum :)) veren Allah her türlü veriyor

Bende evlenmeden önce aşiri derecede takiyordum kafaya. Evlendikten sonra bazi sorunlar yasamistik o sorunlarla ugrasirken hamile kalmistim tabi o gebeligimin sonu kurtajla sonuclandi. Suan hamileyim ve korunurken hamile kaldim. Yani olmaz diye birsey yok. Umut hep var

Ayy maşAllah Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin canım Sağlıklı bi şekilde Benimde Rabbim nasip ederse bi kızım da olsun bir kız bi erkek yeter Sağlıklı olsunlar :)) ama nedense içimde hep bu 2. Gebeliğim zor olucak ve ben 3. Süpriz hamile kalıcam diye geçiyor

Evet böyle şeyler duyunca çok seviniyorum inşallah isteyen herkesin olur :)

Peki pcos varmıydı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…