Pcosa rağmen aşılama olanlar yardım

Aaa hayır olumsuzu düşünme lütfen olabilir o kadar iğne ilaç kullanıyoruz çok normal bunlar

Hiç dikkat etmedim bile benimde göğüslerimde hiç ağrı olmadı nerdeyse sona doğru olacak diye üzülelim mi yani canım ki bugün 3. Günümüz güzel düşünelim güzel olsun allah her şeyin hayırlısını emeklerimizin karşılığını versin

Amin canım sağolasın iyi geldi

Kızlar merhaba inşallaj güzel sonuçlar alırsınız bende bu ay mikroçip düşünüyorum bendede pcos var fakat eşimdede haraket problemi var sizin eşlerinizde bir sıkıntı var mıydı
Bizde de harekete problemi vardı canım yüzdelik olarak nasıl yani

Canım selam valla şükür ya, üç gün oturup kalkarken çok ağrılı oldu ama bugün daha az, balım senin alt karnında sertmi

çok geçmiş olsun ne zaman nasıl oldu niye göğüs ağrısı üzdü seni
Geçen sene Şubat sonu doktor anlamadı birde özelde ağrım var dememe rağmen parol iç dedi koca yürekli hanımefendi ve 25 gün kanama gormememede normal dedi şimdi doktor hanım Antalya'da Zeynep gökçe uslu olurda biri yolu düşerse arkasına bakmadan gitsin tek derdi para olan doktorların gerçekten iki yakası bir araya gelmez inşallah
Göğüs ağrısına gelincede kimse aşılamadan sonra göğüs ağrısı çektim falan yazmamış o sikti canımı

ya allah doktorunda hayırlısına düşürsün gerçekten, bunda da bir hayır vardır. Bu arada sıkma canını herkeste farklı belirtiler oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…