PCOS VE AŞILAMA

Lütfen sonucunu bizimle paylaş canım hayırlısı olsun inşallahh kucağına kelebek konsunnnn
Mutlaka olumlu olumsuz tabiki paylasacagım hayırlı olsun inşallah hepimiz için umarım hepimizin duaları kabul olur
Duan için de teşekkür ederim

Ay insan ne garip oluyor değil mi bir umut ışığı oluyor hepsi. İğne etkileri regl olana kadar geçmiyordu bende çatlatma donemlerinde

Ay insan ne garip oluyor değil mi bir umut ışığı oluyor hepsi. İğne etkileri regl olana kadar geçmiyordu bende çatlatma donemlerinde
Evet hep bir gebeliğe yorma çabasında oluyor insan valla ben hatırlamıyorum ne zamana kadar sürdüğünü ama bekliyorum sabırla

Sonucun kaç çıkmıştı ki merak ettim şimdi umarım hamilesindir
Damla değil ben vermiştim canım testi 1.70 çıktı ama hemşire aradı sakin yokmuş gibi davranma testte bir hata var tekrar kan vermen gerekiyor dedi . Bende erken test verdiğim için tekrar vermeyeceğimi günümü bekleyeceğimi söyledim .

Evet hep bir gebeliğe yorma çabasında oluyor insan valla ben hatırlamıyorum ne zamana kadar sürdüğünü ama bekliyorum sabırla
Benim çatlatma dan farklı olarak kasıklarımda sürekli sanki bir kesik varmıştı agriyormus aciyormus gibi bir etki var . Bir de goguslerimde öyle büyük bir hassasiyet yok çatlatma da acaip oluyordu . Sende ne gibi bir değişiklikler var ?

Bende hepsi var ama yoramıyorum hiç bir şeye maalesef benim gögüslerim çok fazla hassas ama her defasında aynı etki olmuyormuş canım çatlatmada geçen sefer benim sırtım belim filan cok ağrıtmıştı gögüslerimde hassasıyet yoktu bu sefer daha farklı hassas belim uzun süre ayakta kalırsam ağrıyor kasıklarımda adet sancısı gibi bir his var midem cok bulanıyor istifra ediyorum üşüttüm mü bilmiyorum

İnşallah gebeliktendir hepsi canım

Heyecanla son sayfaya kadar okudum Allah'ım inşallah pozitif pozitif sonuclar almanizi nasil eder
Ben de pko hastasiyim,bir kere hamile kaldim sadece femara ve catlatma ignesi ile sonra daha olmadi.. Ozele guc yetmiyor maalesef sehir hastanesinde adet olduğumda bana da aşılama yapilacak böyle aşılama ile ilgili şeyleri okudukca umutlaniyorum

İnsallah olur canım benim ama inan en önemlisi bence moral ve yanındakiler sevmediğin modunu düşürecek hiçbir kimseyi o süreçte yanında barındırma

İnsallah olur canım benim ama inan en önemlisi bence moral ve yanındakiler sevmediğin modunu düşürecek hiçbir kimseyi o süreçte yanında barındırma
İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın,esimle uzak sehirdeyiz cevremizde bizi etkileyecek çok şükür kimse yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…