PCOS VE AŞILAMA

Benimde 0,44
Normal mi sizce bir sey dedi mi doktorlarınız başka kızların ki 4 5 olan var bizimki düşük mü ay içim içimi yiyor saatlardir deliricem
Takılma rahat ol eğer düşük olsa doktorlarimjz muhakkak bir yorum yapardı ki benimki her şeyi tek tek yanımda ogrencilerine anlatıyor tüm tahlil sonuçlarına kadar onu da söylerdi

Takılma rahat ol eğer düşük olsa doktorlarimjz muhakkak bir yorum yapardı ki benimki her şeyi tek tek yanımda ogrencilerine anlatıyor tüm tahlil sonuçlarına kadar onu da söylerdi
Ay Allah razı olsun öyle bir sıkıntıya girdim ki sana anlatamam benim doktor çok aşırı ilgisiz o zaman normal diye sakinleşiyim nasip ay inşallah bu ay hepimiz gebe kalırız

Ay Allah razı olsun öyle bir sıkıntıya girdim ki sana anlatamam benim doktor çok aşırı ilgisiz o zaman normal diye sakinleşiyim nasip ay inşallah bu ay hepimiz gebe kalırı
Bol bol dua etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor . Sende beni öyle güzel sakinleştirdin ki Allah da senden razı olsun

Bol bol dua etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor . Sende beni öyle güzel sakinleştirdin ki Allah da senden razı olsun
Öyle yarın benim doğum günüm hep hayal kurdum bu gün öğrenicem diye ama olmadı beklemedeyim
Sen kan testi mi verdin evde gebelik testi mi yaptın canım

Ay Allah razı olsun öyle bir sıkıntıya girdim ki sana anlatamam benim doktor çok aşırı ilgisiz o zaman normal diye sakinleşiyim nasip ay inşallah bu ay hepimiz gebe kalırız
Benimki gonalf kullanirken bakti catlama zamani degil :)) 0.21 çıkmış

Ama ben bu defa gitmicem akillandim günümü beklixem
Sonucu söylemediler mi canım yada sen e nabızdan filan göremiyormusun.
Bekleyebilirsen beklemek daha iyi insan sabredemiyor bende geçen sefer erken vermiştim regli olamadım tarlusal vermek için tekrar yaptı doktor test negatifti

Aşılama gününü saymazsak 6. Gün bugün benim geçmiyorr günlerrr

Yok tekrar kan vermem gerekiyormus ama vermicem . Allah hayırlısını versin . Dünden bu yana bu olayı bilen bütün ailem hayır ya ilk defa hissediyoruz gebesin sen dedi dün tahlilimi alan hemşire de senin gözlerinin siyahi parlıyor hamilesin sen dedi ama çok da umitlenmek istemiyorum

Bugün benımde hiç tanımadığım biri bir iş için senin bebegin var dedi gelemezsin dedi baya sasırdım hayali bile güzel bende heveslenmek istemiyorum sonradan dünyam başıma yıkılıyor bu iğne etkileri ne zaman gecicek onu merak ediyorum artık psikolojim bozuldu

Lütfen sonucunu bizimle paylaş canım hayırlısı olsun inşallahh kucağına kelebek konsunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…