Pcos olup ovulasyon testi kullanan ve yumurtlama sorunu olanlar geç yumurtlayanlar gelin toplanalım, destek olalım birbirimize ✨🌻🌺

1papatyaaa

Bir mucize istiyorum 🐣
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
133
48
26
Kizlarim bugün adetimin 22. Günü ve halâ pik görmedim biraz koyulaşır gibi oluyor ertesi gün geri silikleşiyor çok sıkılıyorum, böyle bir kaç konu daha açtım. Biliyorum çok üstüne düşüyorum ama bir yıldır olmayınca artık daha da üzülmeye başladım. Siz kaçıncı günde pik görüyorsunuz adetim de çok düzensiz bu arada.

Valla benzer şeyler yaşıyorum doktora da gittim pcos yok dedi ama durum onu gösteriyor gibi başka doktora gidecem

Çatlamayı görmek için iki kez yapıyorum 17sinde çatlama gibi duruyor ama hiç emin olamıyorum ondan sonrası da bu şekilde gidiyor zaten anlamadım artık

Eklentiler

• IMG_3363.png
    410,9 KB · Görüntüleme: 13
Pcoslu olup ovulasyonla takip etmek çok zor insanı çok yoruyor ne zaman yumurtlama olacağını bilmeden devam etmek

Doktora gittin mi. Ben gittim 5 gün önce ve pkos teşhisi koydu. Hormon sonuçlarım çıktı bugün sadece prolaktin yani süt hormonum bi tık yüksek çıkmış başka sorunum yokmuş. Bende çok kafaya takıyorum adetim düzenli hiç beklemediğim bişeyle karşılaştım Allahın takdiri. Bir yıldır bende bekliyorum. Senin nasıl oldu hormonlarına falan baktı mı

Baktı hormonlar biraz sıkıntılı ama ilaç falan almadım sadece folic asit verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…