PCOS OLUP KISA VE AZ KANAMALI ADET GÖRENLER YARDIMMM

Kanashi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
53
35
32
Merhaba arkadaşlar bende PCOS var tedavi için inositol takviyesi ve Duphaston kullanıyorum 170 boyum ve 72 kiloyum kilo vermem gerek onun için sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ancak sorun şu ki Duphaston ile adet oluyorum ve adetim üç gün sürüyor üç tane ped yetiyor öyle eskisi gibi kanamam olmuyor bu durumda olan başkaları da var mı yardım eder misiniz lütfen. Doktora gittiğimde adet azlığının üzerinde hiç durmadı ama bu durum beni korkutuyor

Arkadaşım bende o ilaçtan kullaniyom aşırı kanamam var bence sorun etme normale girer bende kanamam olmasjn diye dua ediyorum geçmiş olsun

Arkadaşım bende o ilaçtan kullaniyom aşırı kanamam var bence sorun etme normale girer bende kanamam olmasjn diye dua ediyorum geçmiş olsun
Bende üç aydır her seferinde bu sefer normal süresinde gelsin diye dua ediyorum sana da çok çok geçmiş olsun rabbim sağlığımıza kavuştursun

Ben pcos değilim ilaçta kullanmıyorum ama Ekim ayından beri çocuk için deniyoruz ve o zamandan beri adetlerim azaldı bazen 2 bazen 3 gün oluyor günde bazen 1bazen de 2 ped kullaniyorum erken bitiyo iki defa doktora gittim bana her şey normal dediler. Eskiden 4 gün sürer ilk iki gün çok yoğun geçerdi şimdi çok az geliyor yaşla mi ilgili yoksa benle mi ilgili bilmiyorum 29 yaşındayım

Ben pcos değilim ilaçta kullanmıyorum ama Ekim ayından beri çocuk için deniyoruz ve o zamandan beri adetlerim azaldı bazen 2 bazen 3 gün oluyor günde bazen 1bazen de 2 ped kullaniyorum erken bitiyo iki defa doktora gittim bana her şey normal dediler. Eskiden 4 gün sürer ilk iki gün çok yoğun geçerdi şimdi çok az geliyor yaşla mi ilgili yoksa benle mi ilgili bilmiyorum 29 yaşındayım
Ben ilk gittiğimde önemli bir durum değil dedi bu gittiğimde de adet azlığı menepoz durumu söz konusu ise endişe verici olur senin ki menepozun tam tersi yumurta sayın çok ama gelişmiyor yine de önümüzdeki ay aşılama yapalım bi ilaçlarımızı kullanalım gebeliğe engel bir durum mu değil mi o aşamada anlarız ilaçlarla destekleriz hormonlarını dedi

X