Pcos olduğumu öğrendim lütfen bakın

Öyle zaten ama denemekte fayda var diye düşündüm ben zaten sürekli kullanılacak bir şey değil tabikide

Ü.K yani ülseratif kolit hastalığı kalın bagirsakta iltihaplanma var onada ilac kullanıyorum Polikistik over in kısacasıda pcos oluyor herhalde demi
Evet polikistik Over oluyor. Belki sana o hastalıktan dolayı da yan etki yapmıştır. Bana şuana kadar bi şey yapmadı zaten yarın son kullanıp bırakmayı düşünüyorum 6 ayda bir uygulanmalı yazıyor çünkü öyle okudum

Ben şuan hastaneye gitmiyorum bi tedavi görmüyorum yani daha önce 2 kez aşılama ve 4 kez çatlatma iğnesiyle denedik olmadı
Enazından senin eşin spermiyogram testini vermiş ona göre biseyler yapılmış ama benim eşim doktora gidip test vermek istemiyor Doktora gitmeyi sevmiyor iğneden dahi korkuyor

Hiç canını sıkma ben 15 yaşımda öğrendim pcos hastası olduğumu benimde 4 yaşında oğlum var onda hemen hamile kalmıştım ama geç döllenme yaşamıştım bende yaklaşık 1 senedir tekrar çocuk istedim ben düzenli adet görmüyorum ona rağmen şuan gebelik gözüküyor ama şuan daha çok yeniyim bende tekrar doktora gitmek için bekliyordum sanırım gene geç döllenme yaşadım çünkü son adet tarihime göre 6 7 haftalık hamile olmam lazım ama ben sanırım 2 3 haftalık hamileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…