PCOS+letu+klomen+Yasmin+gonal f450+progestan sürecim

Progestanı fitil olarak kullanın yan etkileri olmaz. Klomen kist yapar ve bence etkisi az. Ben femara ile hamile kaldım daha iyi yumurta büyütüyor
siz kaçıncı denemenizde hamilelik oluştu acaba benim boş gebelik sonucu kürtaj oldum 1,5 yıl önce dahada gebelik olmadı

bu ay femara deneyecektik ama nasip olmadı kist herkeste olmuyormuş sanırım bana denk gelir zaten herşey malesef buna şükür ama peki kist hemen gidiyormu bi kaç ay devemmı edicez acaba yasmine
Bana bir ay adet düzenleyici vermişti sanırım ya da hiçbir şey vermeden bekletmişti sonraki ay tedaviye devam ettik. Klomeni 6 ay kullandım yarısı böyle kistle, çatladı çatlamadı boşa gitti. Sonra femaraya muadil diye letu verdi başka dr onda da çok ağrılarım oldu. Sonra femara ile ilkinde gebelik oldu

siz kaçıncı denemenizde hamilelik oluştu acaba benim boş gebelik sonucu kürtaj oldum 1,5 yıl önce dahada gebelik olmadı
Benim çok karışık.. ilaç tedavilerinden sonra tüp bebek yaptırdım ikizlerimin kalbi durdu. Sonra femara ile hamile kaldım genetik hastalık nedeniyle kalbi durdu. Kürtajdan 1 ay sonra doğal gebelik oldu o gebeliğim sağlıklı devam ediyor. Bunlar 3 4 yıla yayıldı yani..

Evet ilk ayım da kistlerim yok oldu korkmayın yasminle sökülüyor kist. Bır ay çöp oldu deme bak ben şuan çok şükür gebeyim. Yasmin kullandığım aydan nefret ettim çünkü boş bir ay gibi geldi bana ama rabbim sabredenlerle beraber sabr et olucak inşallah. Progestani kullan ama ağızdan alma vajinadan al. Bı süre sonra etkisi geçiyor zaten bünye alışıyor. Herşey gönlünüzce olsun inşallah

inşallah sağlıkla kucağına alırsın bizde 2 yıldır uğraşıyoruz zor süreçler ve yaşamayan bilmiyor ne yazıkki anlamıyor yalnız hissediyosun olacağına inanıyorum ama bi zamanı var işte bakalım kist giderse bizde femaraya başlıcaz

çok teşekkür ederim hamilelerin duaları kabul olurmuş herkese dua edin inş isteyen herkesin olsun işte ne güzel diyosunuz boşa giden ay çok istediğim için ama doğru diyosunuz bunda da var bi hayır inş

progestanın vajinadan olanını hiç bilmiyordum 1 ay boyunca hep kullanayımmı peki sadece yumurtlama dönemindemi kllandınız

çok teşekkür ederim hamilelerin duaları kabul olurmuş herkese dua edin inş isteyen herkesin olsun işte ne güzel diyosunuz boşa giden ay çok istediğim için ama doğru diyosunuz bunda da var bi hayır inş
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah

progestanın vajinadan olanını hiç bilmiyordum 1 ay boyunca hep kullanayımmı peki sadece yumurtlama dönemindemi kllandınız
Progestan vajidan olanı diye bir şey yok. Progestan hem ağızdan alınır hem de alttan alabilirsin. Sadece yumurtlama döneminde kullanmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…