PCOS+letu+klomen+Yasmin+gonal f450+progestan sürecim

Beybiumutlari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
1.120
515
Kızlar merhaba kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var. 7 aylık evliyim 6 aydır tedavi görüyorum PCOS hastasıyım.
1.ay letu çatlatma iğnesi tutmadi

2.ay klomen çatlatma iğnesi tutmadi

3.ay letu çatlatma iğnesi bi daha tutmadı

4.ay kistim vardı iki tane Yasmin(doğum kontrol hapı) kullandım
5.ay doktorumu değiştirdim gonal f 450 8 gün 37.5ml 3gun 50 ml kullandım adetimin 12. Günü çatlatma iğnesi vurdum ve bu ay ilk defa çatlatma iğnesi sonrası progestana başladım 3 tane yumurtam gelişmişti bugün çatlatma iğnesinin 7.gunu Allah herkese nasip etsin inşallah
Belirtilerim var heycanli ve umutluyum inşallah bu ay tutar çok yıprandım

Benimde iki yumurtam vardı hiç umudum yok

merhaba bende ilk klomen kullanmamda kist oluştu şu anda yasmin kullanıyorum yasmin ile ilk ayınızda kistleriniz yok oldumu acaba çok korkuyorum bana geçen ay klomen kullandığımda progesthon verdi ama kullanamadım çok miğde bulantısı ve karın ağrısı yaptı bende ama tutunmaya yardımcı oluyormuş herkes öle diyor ama kullanamayınca napcan şimdide bu ayı çöpe atıyoruz resmen hayatımda ilk defa doğum kontrol kullanıyorum

Progestanı fitil olarak kullanın yan etkileri olmaz. Klomen kist yapar ve bence etkisi az. Ben femara ile hamile kaldım daha iyi yumurta büyütüyor

Progestanı fitil olarak kullanın yan etkileri olmaz. Klomen kist yapar ve bence etkisi az. Ben femara ile hamile kaldım daha iyi yumurta büyütüyor
bu ay femara deneyecektik ama nasip olmadı kist herkeste olmuyormuş sanırım bana denk gelir zaten herşey malesef buna şükür ama peki kist hemen gidiyormu bi kaç ay devemmı edicez acaba yasmine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…