PCOS İLE HAMİLE KALANLAR

En güzel şey kilo vermek mutlaka ama mutlaka kilo verin bu dönemi diyetisyenle geçirdim yoksa kendim kilo veremiyorum

En güzel şey kilo vermek mutlaka ama mutlaka kilo verin bu dönemi diyetisyenle geçirdim yoksa kendim kilo veremiyorum
Artık bende bebek düşünmeye başladım kilo vermeye de başladım ama işte bu akıntı meselesi canımı sıkıyor tarlusal mı içsem kararsız kalıyorum

Merhaba Bende aynı şeyleri yaşıyorum 4 senelik evliyim pcos ve hamile kalamıyorum bende gynopol kullanıyorum daha etkisini görmedim 3 ay devam edecem işte zayıfladım da ona rağmen olmadı tarçın bal denemek istiyorum faydasını gören oldu mu PCosa iyi gelir mi bilmiyorum inşallah en yakın zamanda güzel haber alırız

Ben de yeni demiyorum üçüncü günüm içtiğim. İnşallah işe yarar

Şimdi test yaptım çatlamayı gördüm
Doktorum bana 2 ay kullan dedi ama düzenli kullanmadım daha alalı 20 gün olmuştur belki ama faydasını gördüm sayılır ovülasyon takibi yapıyor musunuz?

Benim de yumurta gelişmiyor yani bu ovulasyonla takip ettiğim için biliyorum. Ama ben adet olabiliyorum. Napcam ben de bilmiyorum
İlginc doktorum bana dediki her ay adet goruyorsan yumurtluyorsundur. Yumurtlamasan adet olmassjn yada uzun surer... Siz eminmisiniz yumrtlamadiginiza testler bozuk olmasn. Bnde takipteym suan ovulasyon testinde bnmde henuz pik olmadi

İlginc doktorum bana dediki her ay adet goruyorsan yumurtluyorsundur. Yumurtlamasan adet olmassjn yada uzun surer... Siz eminmisiniz yumrtlamadiginiza testler bozuk olmasn. Bnde takipteym suan ovulasyon testinde bnmde henuz pik olmadi
Valla tabiki emin değilim o yüzden bıraktım testleri

Merhaba hamileyimm çok şaşkınım sizinle konuşmuştuk haber vermek istedim

Canım soğan suyu içtim gynopol çok az kullandım düzenli değildi ilk ayda hamile kaldım bende pcosum yumurtlamam 2 şubatta başladı 5inde çatlama gördüm 12 şubatta hamileliğimi öğrendim mutlaka soğan suyunu dene belki o işe yaradı belki gyopol en kısa zamanda seninde olur inşallah dün kan verdim orda da kanıtlandı dualarım sizinle daha ilk denemede şok geçirdim

Allah analı babalı büyütsün neler yaptınız bana da anlatın lütfen
Bu arada 18 çıktı hcg sanırım bi 6-7 günlük ne ara döllendi ne ara tutundu ne ara hormon salgıladı şaşkınım 10 gün içinde oldu bu dediklerim cuma kontrolüm var gene haber ederim doktora gittim gebelik var gene gel artışa bakalım dedi

Arkadaşlar pcos hastasıyım bende geçen ay aşılama yaptik 12 gün adet sürdü 3 gun sonra ara kanama oldu açık renkte yumurta mı çatlamistir hemşire ole söyledi bugn geldi kanama sizce bugünümü değerlendirmeliyiz

Ben karbonitrati azaltarak, hamile kalabildim. Ilk gebeliğimde klomid kullandım.
8ci ayin sonunda düşük yaptım. 10cu ayin sonunda tekrar hamile kaldım, ve suan 19 cu haftamdayim. Bilincligi yaptıgım birey degildi, hatta tedavi icin hastaneye başvurmayı düşünmeye baslamistim. Esimde diyabet tip 1 olunca, beslenmemizi değiştirdik insülin kullanmaması icin.
Banada faydası oldu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…