Pcos hastalığı sonuçlara bakar mısınız lütfen

Tekrar devam edeyim ona doktor baska verirse onu kullanirim artık kafayı yiycem arastirmaktan dusunmekten heralde
metformin veriliyor isimleri değişse de etken maddeleri aynı, ilacı aksatma ve hareket et bunun başka yolu yok. sonra da Allahın izniyle bebiş haberini paylaş burda

Bende cok kilo aldim ondan 3 sene sonra çıktı iki dusukten sonra ama zamaninda hep yumrtalk kistlerim olur gecerdi demekki habercisiymis... Yani doktorumun bana dedigi adet oldugun icin korkma siz suan yumrta tkibi yaptirin bakin yumrtluyormusunuz catlama oluyormu ve catladikt sonra sivi oluyormu drum bnlr onemli dedi kadin hastliklrinda en basiti pco bnce cok kisi okudum cocugu olan Rabbim ol dedikten sonra... Pcoda vitmnler ck onemli doktorm bana folik asit omega3 cinko b12 ve d vitmnlerini verdi bnde prolaktin yuksekligide var ondnda ilac kllaniorm yani ben olmaz diye endise etmiyorum cnku nasipse olacak zaten

Tabi ki onun da bir vakti vardır diye düşünüyorum ama ben bekarken de gitmistim akıntı sebebiyle bir seyin yok demislerdi ultrasyondan bakıp iste ekimde gittigimde adetin ilk ya da 2. Gunuydu ultrasyonda cok yumurtw var dedi pcos hastasisiniz dendi simdi tekrar bir eminn olmak icin testler verdik sonuclarim cok yuksek degil gibi ama d3 vitaminim cok dusuk cikti bugunde progesteron sonucum 4.22 cikmis ne demek biliyor musunuz

Progestani bilmiyorjm hic baktirmadm veya eskiden bakildi pek bilemiyorum ama progestan icin 21. Gun bakiliyor onu bliorm... Ayrica bndede pcos evlendikten 4 sene sonra cikti onceden en az yuzkez dr a gitmisimdir kan testleri vermisimdir yani oncedn yoktu doktorum bazılarında sonradanda görülür dedi veya altyapida vardir ama zamanla ortaya cikar dedi. Yumrtaliklarin yaşlanması aslında binevi

İnternette hamilrlik icin en az 4 olmali diyor ama doktorun dogru bilgiyi verecektir

Bakalım 30 unda gidicem ogrenecez o gun tam ne oldugunu Allahım isteyen herkese hayirli zamanda evlat nasip etsin

Ya yumurta ile alakaliymis yumurta catlamasi çokluğu ile heralse benim zaten adetim yeni bitti yavas yavas yukselir herwlde
İnsallah zaten gitgide yukseliyormus 19. Gunde 4 kotu deil bnce zaten 22. Gunde bnmde 7 cikmis 2017 de belki sende 22. Gunu bekleseb ole cikcakti bu hormon isleri degisik :) hakkimizda hayirlisi olsun insaalah. Dr be derse ole ilerliyorum bn gerisi nasip

Vallahi cok karışık şeyler allah hakkımızda hayırlısını versin

Merhaba FSH kaç olmalı? Benim FSH 5.3 LH 6,6 adetimin 4. Günü vermiştim bu testleri insülin direncim 4,9 şu an kırılması için diyet yapıyorum kilom 59 ama direnç var banada bir doktorum usgde gayet iyisin dediği halde pcos var dedi diğeride çok hafif yumurt tembelliği var demişti hiçbir şey anlamadım pcosmuyum değilmiyim pcosaam neye göre pcosum

Bnmde degerlerm bu sekilde ama bnm ultrasonda pcos oldugum kesinlesti birsuru inci gibi kist gorunumu var. Ayrica pcosta bana dr glifor verdi seker direncini kirmak icin hem pcosu bastiriyormus bnce saglik ocagina gidin anlatin yaziyor bn diince pcosta zaten veriliyor dedi ve yazdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…