pcolular ve adet olamayanlar bakmanizi tavsiye ediyorum

maybe baby bende kararsızım 102gibi bi fiyattı galiba ilacı 1ay kullanmak yetiyosa alınabilir sonuçta bitkiselmiş ama bilemiyorum kullanan kişiler deneyimlerini paylaşırsa bizede fikir olur

ben şu anda 4aydır regl olamadım olabilmek için ilaç almıştım ama içmek hiç içimden gelmiyo bakalım bekliyorum şimdilik

kırmızılım regl olduktan sonramı kullancan bu ilacı umarım faydası olur canım ben kararsızım bu vitamin konusunda sonuçları paylaşırsan sevinirim

slm kıslar, ben de pkoluyum, adetlerim bazen düzenli bazen çok gecikio, sanırım doğru düzgün bir yumurta geliştiremiyor vücudum...

eşimle 6-7 aydır bir bebek için sabırsızlanıyor her ay ümitlenip hayal kırıklığı yaşıyoruz, doğum kontrol hapı, hormon ilacı iğnesi... vs hiç kullanmadım, kullanmak ta hiç istemiyorum... herşeyin doğal gelişmesini çok istiyorum... bir süre daha olmazsa ilaç tedavisine başlamayı düşünüyoruz ama öncesinde bu Fertilaid bana çok makul geldi...
bebek bir kenarda dursun , 28 -30 güne adet olup, 14 gün civarında yumurtlayacağımı bilmek bile o kadar mutlu ederdi ki beni... sanki çok büyük bir hayal gbi geliyor bana... bu büyük hayalimin gerçekleşmesine katkıda bulunur inş bu fertilaid...

slm kıslar, ben de pkoluyum, adetlerim bazen düzenli bazen çok gecikio, sanırım doğru düzgün bir yumurta geliştiremiyor vücudum...

eşimle 6-7 aydır bir bebek için sabırsızlanıyor her ay ümitlenip hayal kırıklığı yaşıyoruz, doğum kontrol hapı, hormon ilacı iğnesi... vs hiç kullanmadım, kullanmak ta hiç istemiyorum... herşeyin doğal gelişmesini çok istiyorum... bir süre daha olmazsa ilaç tedavisine başlamayı düşünüyoruz ama öncesinde bu Fertilaid bana çok makul geldi...
bebek bir kenarda dursun , 28 -30 güne adet olup, 14 gün civarında yumurtlayacağımı bilmek bile o kadar mutlu ederdi ki beni... sanki çok büyük bir hayal gbi geliyor bana... bu büyük hayalimin gerçekleşmesine katkıda bulunur inş bu fertilaid...

canim bendede ayni sorun vardi ben sogan kurunu denedim ve cok faydasini gordum tavsiye ederim benim bi arkadasta ayni kuru uyguladi ve 1 ay sonrasinda hamile kaldi simdi 2 aylik bi bebegi var belki demessindir ama ben yine fikrimi soyliyim dedim

X