pcolular ve adet olamayanlar bakmanizi tavsiye ediyorum

yeşim öncelikle çok tebrik ederim seni allah tamamına erdirsin inşallah sağ salim bebişini kucağına alırsın.....canım.
bende ilaçsız asla adet olamıyorum yumurtam büyümüyo çatlamıyo tam pcoyum kiloda verdim 9 kilo 59 oldum.boy 172 ama tık yok
şu an kilom normale indi ama farlutal içmekten yada glupage içmekten sıkıldım.yada doğum kontrol hapları
bir ara hayıt suyu aldım aktardan içtim 15 gün kadar kasıklarımı çok ağrıttı karnım şişti bıraktım bende...olamadım şimdi polen yiyom . içmessem 3-5 ay olmam...
bu ilacı almak istiyorum kesinlikle türkiyeyede gönderirler sanırım değilmi...Eşimede alayımmı
ondada azlık var sayısı az.........5-6 milyon onada faydası olurmu acaba canım...günde 3 kere içicem değilmi sen başka bir ürününü kullandınmı bunların bir çeşit daha ürünleri var....mukus düzenleyiciymiş.
Bana bu konuda bilgi verirsen çooook sevinirim canım acil almak istiyorum çünkü...
kendine ve bebişine çok iyi bak canım.... sosito

merhaba arkadşlar ben builacı nasıl sipariş vericem yardım lütfen bide bende pukoluyum eşimin sperm sayısıda düşük ikimizedemi alsam lütfen biri yardım etsinnnnn

kızlar ünlü arama motoru var ya oraya ürünün ismini yazın ve türkiyeden sayfalar yazın çıkıo

tebrikler canım :nazar:a.s.allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin sana inşallah :Saruboceq:

Biraz arastırma yaptım güzel birseye benziyor denemekten zarar gelmez gibi geldi bana :1hug:

FertilAid

Rahim üreme dokuların Gebe kaldığınızda çalışıyorsanız, doğru hormonal dengesini düzenli ovulasyon, yumurtalık folikülünün olgunlaşma sağlama, eleştirel ve sağlıklı gelişimi (yumurtanın implantasyonu için) hazırlamak. FertilAid Kadınlar doktor-için tasarlanmıştır Bu kritik denge destek ve optimum üreme sağlığı teşvik - böylece hamile kalma şansınızı artırmak.

FertilAid
temel vitaminler, mineraller bir" Just Right "formülü ile, (Vitex dahil bitkisel besinlerin artırılması için kadınlar yavaşça anahtarı" bereket dengelerin sadece doğurganlık ekidir ve antioksidanlar. .

Sadece Kadınlar komple vitamin desteği sağlar için FertilAid Not; hiçbir tehlikeli işten çıkarmalar anlamına gelir veya süre gebe çalışırken ek doğum öncesi ek satın almanız gerekir.

How FertilAid for Women Works Nasıl FertilAid Kadınlar için çalışıyor
Teşvik Hormonal Denge ve Üreme Sağlık

. FertilAid tescilli karışımı oluşturulan çalışmalarda doğurganlık geliştirmek ve hamile kalma şansınızı artırmak gösterilmiş olduğunu seçin bitkisel maddeler birleştiriyor. FertilAid ve bilimsel-bitkisel doğrulanmış / beslenme bileşenleri Kadın üreme welness teşvik rollerinden ötürü seçilmiştir.

Chasteberry or Vitex ( vitex agnus-castus, chastetree berry ) has been shown to stimulate the hormones involved in ovulation and restore female hormonal balance. Chasteberry veya Vitex (Vitex agnus-Castus, chastetree Berry) hormonları ovulasyon yer teşvik etmek ve kadın hormonal dengeyi yeniden gösterilmiştir. Vitex is useful in normalizing pituitary gland functions and the balance of progesterone and estrogen levels. Vitex ve progesteron ve östrojen düzeyleri denge hipofiz bezi fonksiyonlarını normalize yararlıdır. Vitex is often used as herbal treatment for infertility issues and is especially helpful for women with irregular menstrual cycles or a shortened luteal phase (a shortened second half of the menstrual cycle). The effectiveness of vitex increases over time with continued use . Vitex çoğu infertilite sorunları için bitkisel tedavi olarak ve özellikle kadınlarda düzensiz adet döngüleri ya da kısaltılmış bir luteal faz ile adet döngüsü (a kısaltılmış ikinci yarısı) yararlı kullanılır. Kullanmaya devam zaman içinde Vitex etkinliği artar. To understand how vitex agnus castus works and read clinical research, click here . Nasıl çalışır Castus Vitex agnus ve burada klinik araştırma, tıklayın okumak anlamak için.

Red Clover (kırmızı yonca)
Red Clover (Trifolium iddiası) dinlenme ve hormonal denge fonksiyonu yardımcı olur. . Red Clover (östrojen-bileşikleri gibi) hangi östrojen üretimi teşvik ve kadınlarda doğurganlığı artırabilir ve kadınlarda östrojen eksiklikleri ile östrojen seviyelerinin yükseltilmesi isoflavonlar içerir. . Ayrıca, Kırmızı yonca kalsiyum ve sinir sistemi rahatlayacak ve doğurganlık geliştirmek magnezyum içerir.

Siberian Ginseng
Sibirya Ginseng (eleutherococcus senticosus kök) geleneksel Çin tıp vücudun önemli enerji güçlendirmek için kullanılır olmuştur (ne Çince arama chi). Sibirya ginsengi olumlu, sağlıklı uterus fonksiyon desteği, sesi rahim kasları hormon düzeyleri etkileyebilir ve bereketi artırır.

Ginkgo Biloba
Ginkgo Biloba geleneksel tıp alanında dolaşım bozuklukları tedavi etmek ve belleği geliştirmek beri kullanılmaktadır - ve son bilimsel çalışmaların Gingko iddialarına inanmak ödünç. Ayrıca, laboratuvar çalışmalar Gingko kan dolaşımını artırır ve üreme organları için periferik kan akışını arttırır, sağlıklı kan damarı sesi muhafaza göstermiştir.. Gingko ayrıca temizlik antioksidan işlevi gerçekleştirir.

PABA
PABA o vücutta sentezlenen B kompleks vitamindir. PABA östrojen doğurganlık yeteneği kolaylaştırmak için artırmak için inanılır ve bazı infertil kadınların yeteneğini artırır hamile olmak. . Bir klinik bu 12 16 daha önce infertil kadın hamile PABA ile birkaç ay içinde ilave sonra mümkün olduğunu bildirdi.

Antioxidant Support: Vitamins C Antioksidan Destek: Vitamin C and E önemli ve E vitaminleri ve antioksidan temizlik hasar ortamı nedeniyle, yaşlanma tamir hayati bir rol oynamaya ve hücresel hasarın serbest radikallerin oksitleyici nedeniyle önlemede.. E vitamini önemli bir antioksidan genel üreme sağlığı ve sağlıklı yaşam merkezidir. Insan bir ön deneme olarak, çiftin doğurganlık önemli bir artış gösterdi E vitamini verilir. .* Diğer çalışmalar preconceptional vitamin desteğinin .* doğurganlığı artırabilir gösterir

Folic Acid (vitamin B9 or Folate):
Folik Asit (B9 vitamini ya da folat): Folik Asit önce kavramına spina bifida ve nöral tüp defektleri gibi kalp kusurları gibi diğer fetal malformasyonlar gibi doğum kusurları önleyebilir alınmıştır. FertilAid-kadınların gebe çalıştığınız için Folik Asit bir "Just Right" doz sağlar.

* Czeizel AE, Metneki
Czeizel AE, Metneki J, dudas I. fertilite üzerine preconceptional multivitamin desteğinin etkisi. Internat J Vit Nutr Res 1996;66:55–8. Internat J Vit Nutr Res 1996; 66:55-8.

"FertilAid Kadınlar besler üreme welness ve genel sağlık ve beslenme rejiminin bir parçası olarak doğurganlık artırır. Bitkisel ve beslenme FertilAid bileşenleri tüm üreme welness teşvik rollerinden ötürü seçilmiştir."

evet güzel ilaca benziyor kttycat ama birde nerden alacagımızı bulsak son care eşim rum tarafına baktıracak inşallah orda bulunur

ya kızlar alanlar ne kadara almıs turkıyeye gelısı ne kadar bır fıyat konusunda fılan yardım edın

ya kızlar alanlar ne kadara almıs turkıyeye gelısı ne kadar bır fıyat konusunda fılan yardım edın

fiyatı 28 dolar tr ye var ama buraya yollamıyorlar ilacın ismini gir goguldan yabancı sayfalar cıkıyor yan tarafta bu sayfayı ceviri yap yazıyor oraya tıkla sayfayı tr ye ceviriyodaha rahat sipariş verebilirsin

kızlar ben baktım siteye aynı ilaçtan 4tane gördüm etkileri farklıdır herlade bide 28dolar bişey değilde kargosuyla baya pahalıya gelir heralde

uzun süredir hamile kalamayanlar adet olamayanlar pcolular yumurtlama sorunu olanlar bence fertilaid i denemelisiniz.bende yeşimm in açtığı konuyu okuken öğrendim fertilaidi ve hemen kullanmaya karar verdim.aldım kullanıyorum benim kafama yattı hiç tereddütsüz aldım.sonucunu görücez ilerleyen zamanlarda.denemekten ne cıkarki.bitkisel maddelerden,vitaminlerden ve antioksidanlardan oluşuyo kimyasal yok.adeti düzenliyomuş düzensizse hormonları dengeliyomuş rahmi gebeliğe hazırlıyomuş,genel üreme sistemimizin düzgün çalışması için mükemmel diyo sitesinde biçok kadın hemen hamile kaldığını yazmış.bana kalırsa arastırıp düşünün derim.

Yesımmm24 tebrik ederim canım ,umarım sağlıkla kucağına alırsın bebeğini yazdığın ilacı bende araştıracağım bende pkoluyum

burcu kaçgün yetiyo 1kutu acaba bide günde kaç tane alınıyo bende alırım belki bu ilaçtan

Son düzenleme:
bir kutuda 90 tane varmış, ancak günde 3 tane içince bir ayda biter, peki sadece 1 kutu bitirmek yeterli mi yoksa, gebelik elde edene kadar kullanmalı mıyız bu ilacı :uhm:

ıLACIN ÖZELLıKLERı ŞÖYLE SIRALANIYOR... umarım gerçektir

doğurganlık şansınızı optimize eder
Doktor Onaylıdır.
Doğurganlığınızı arttırmak ve üreme sisteminizi geliştirmek için
Jinekologlar tarafından önerilmektedir.

Reçetesiz formülünün bileşiminde üremeyi destekleyici
bitkisel maddeler ve temel vitaminler içermektedir,
üremeyi desteklemek ve hamile kalma
şansınızı optimize etmek için geliştirilmiştir.

Amacı ve ıçeriği:
Düzenli yumurtlamayı sağlar ve Kadın hormonal
dengesini yeniden düzenler, üreme sağlığı için
vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin
ve bitki özlerini içinde barındırır.

Kadınların hamile kalmaya çalışırken kullanmaları
gereken doğal bir takviye yöntemdir.

Kadınlar üzerindeki etkisi:
Eğer Hamile kalmaya çalışıyorsanız rahim üreme dokularınızı geliştirir,
düzenli yumurtlama için hormonlarınızı dengeler,
yumurtanın çatlaması için folikülün olgunlaşmasını sağlar,
döllenen yumurtanın tutunabilmesi için rahiminizi hazırlar
ve böylece üreme sisteminizi düzenli çalışmaya
teşvik ederek hamile kalma şansınızı arttırır.

NOT: Polikistik Over(PCO) hastaları, düzenli adet olamayanlar
ve hamile kalmakta zorlananlar için tavsiye edilmektedir.

Kızlar yha bir fikir verin, sizce alsam mı???

X