pcolular ve adet olamayanlar bakmanizi tavsiye ediyorum

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
3 yildir ilacsiz adet olamiyordum beni taniyanlar bilir sanirim dr a gorede bole agir pcos yumurtam hic ama hic buyumuyordu yumurtlamiyordum da sonra yurtdisinda cok unlu olan bir bitki ve vitamin karisimini gordum cogu kisi adetlerinin duzene girdigini ve hemen adet olduklarini ve hami;e soluyorlardi aslinda hikayem ole bir mucizeki neyse onuda anlatirim sonra o vitamini alip icmeye basladim ilk ay adetim geldi inanamadim dedim umarin gelecek ayada olur 2 ayda adet oldum inanamadim ve 3 ay oda ayni adetim geldi bu benim icin cok buyuk birseydi cunku artik kendimi menapoza girdim diye dusunmustum 4 ay adetim gelmedi ama degisiklikler hissediyordum aniden kalktigimda sag yumurtaligimda bazen solda sancii hissettim bu ne simdi dedim her daim aciyordu sonra goguslerim acimaya basladi ama cok degil hassasti yani ve bu belirtiyi gordunuzmu bilmiyorum vajinam inanilmaz derecede yumusakti hatta esimle birgun iliskiye giremedik :) cok canim yandi bana ne oluyor dedim ama onemsemedim bekledim ve 15 gunun sonunda uzuntulu uzuntulu test yaptim test sonucun pozitifti inanamadik esimle yeni aldik onlarda pozitifi dr gittik sanirim ultrasonda gordugumuz keseydi kurt gibi bisey kucucuk eger Allah im bagislarsa cok mutlu olacagim hala saka geldigi icin kaybetme korkusu cok var ama diyorum galiba ilacimi buldum ne ictimse bir ay adet oldum olamadim cok zor gunlerdi benim icin denemenizi kesinlikle tavsiye ederim adi fertilaid googleye yazarsaniz cikar ama ingilizce birsey bunuda bazilarin yasadigi buyuk streslerden dolayi yaziyorum kendim uc yil boyunca boguldum sanki neyse arkadaslar ben hamile resmi koymak isyiyorum yani hamile ikonu nasil koyuyorsunuz bulamadim yardimci olurmusunuz lutfen

ay canim ne guzel haber bu, Allah bagislasin, dogumdan geldigin cok mutlu gunlerini de yazmayi nasip etsin Rabbim. :nazar:

Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah sana canım.tavsiyen için çok teşekkür ederim eby de gördün denemey, düşünüyorum...saolkaydirigubbakcemile5

şimdi baktım dogurganlıgı artıran vitamimmiş doktorlar tarafındanda tavsiye ediliyormuş neden bizim doktorlar vermiyor bize uzun yolu seciyorlar yada hemen tüp bebege yöneltiyorlar.burda bulabilirsem bende deniyecem bu vitamini kullananların başarı öyküleri vardı okudum inşallah ben ve benim gibi bebek yolu bekleyenlerde başarır

harika, çok sewindm, tebrikler canım...

ben pcolu muyum tam emin değilim ama, yumurtlamada bir sorun olduu kesin...

peki canım ben bunu türkiyede bulamazsam, yurt dışından getirtme şansım var mıdır?

Merhaba canım fertilaid hakkındaki tavsiye yazını okudum ve etkilenip sipariş verdim daha bu gün elime geçti.sormak istediğim birkaç şey var.
adetinin birinci günündemi başladın yoksa herhangi birgündemi.mesela benim bugün 10.günüm almaya yarın başlamalımıyım sence.
sanırım günde üç tane içilmeli doğrumu?
bide bu kapsüller çok büyük sen nasıl içtin canım içini acıpmı yuttun yoksa direk o haliylemi.
Teşekkür ederim tavsiyen ve cevabın için..

Burcu caım actıgım konuyu bulamadımda ben kapsul olarak ıctım gelır gelmez hemen basladım cunku adet olamıyoırdum zaten kapsuller buyuk degıl ama

Sabak oglen aksam yemeklerden sonra bır kapsul ıcılecek canım ole kullandım kı ustunde dırectıondada ole yazıyor

Maybebaby eger ebay hesabın varsa ordan alabılırsın amerıkalılar bıle ınternetten sıparıs edıyorlar bende bulamadım hıcbıryerde ınternetten yaptım sıparıs

Karde eger ben dr a gıttıgımde once kılo vereceksın eger veremessen asla olmaz dedı dıgerıde sanırım erken menapoz dedı bende okudum bu ıcenlerı cok kısı hamıle kalmıs dedımkı en azından denedım derım

3 yildir ilacsiz adet olamiyordum beni taniyanlar bilir sanirim dr a gorede bole agir pcos yumurtam hic ama hic buyumuyordu yumurtlamiyordum da sonra yurtdisinda cok unlu olan bir bitki ve vitamin karisimini gordum cogu kisi adetlerinin duzene girdigini ve hemen adet olduklarini ve hami;e soluyorlardi aslinda hikayem ole bir mucizeki neyse onuda anlatirim sonra o vitamini alip icmeye basladim ilk ay adetim geldi inanamadim dedim umarin gelecek ayada olur 2 ayda adet oldum inanamadim ve 3 ay oda ayni adetim geldi bu benim icin cok buyuk birseydi cunku artik kendimi menapoza girdim diye dusunmustum 4 ay adetim gelmedi ama degisiklikler hissediyordum aniden kalktigimda sag yumurtaligimda bazen solda sancii hissettim bu ne simdi dedim her daim aciyordu sonra goguslerim acimaya basladi ama cok degil hassasti yani ve bu belirtiyi gordunuzmu bilmiyorum vajinam inanilmaz derecede yumusakti hatta esimle birgun iliskiye giremedik :) cok canim yandi bana ne oluyor dedim ama onemsemedim bekledim ve 15 gunun sonunda uzuntulu uzuntulu test yaptim test sonucun pozitifti inanamadik esimle yeni aldik onlarda pozitifi dr gittik sanirim ultrasonda gordugumuz keseydi kurt gibi bisey kucucuk eger Allah im bagislarsa cok mutlu olacagim hala saka geldigi icin kaybetme korkusu cok var ama diyorum galiba ilacimi buldum ne ictimse bir ay adet oldum olamadim cok zor gunlerdi benim icin denemenizi kesinlikle tavsiye ederim adi fertilaid googleye yazarsaniz cikar ama ingilizce birsey bunuda bazilarin yasadigi buyuk streslerden dolayi yaziyorum kendim uc yil boyunca boguldum sanki neyse arkadaslar ben hamile resmi koymak isyiyorum yani hamile ikonu nasil koyuyorsunuz bulamadim yardimci olurmusunuz lutfen

Çooook Tebrikler!! hihoyyyt sizin adınıza çok sevindim. internetten araştırdım bu ilacı. hoşuma gitti.acaba bunu alıp kullanırsam folik asiti bırakmalımıyım? çünkü içinde folik asit var. aklıma yattı benim bu iş. :)) kaydirigubbakcemile5

asoka canim eger alirsan kesinlikle arti bir vitamin kullanma icinde hersey var hatta hamile kalman icin bebegin saglikli olmasi icin hersey ben icerken asla bir vitamin icmedim zaten cogu kiside soluyor gerek yok icmeye sanirim yanlis hatirlamiyorsam 500 gr folic asit vardi icnde insallah hepinizede yarar Allah im insallah sizlerede iyi gelir

inşallahhhhh canım benim... gerçekten içinde çok vitamin var. ilacın kendi sayfasında da satılıyo. bakayım ordan alırım herhalde. :) hayırlısı olsun. bunu bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim canım.. hadi dua ette en kısa zamanda hamiş haberimi vereyim size:)) öptüm

yeşim ALLAH sağlıkla kucağına almak nasip etsin darısı bizlere bende 3aydır regl olamıyorum ve bebeğimde yok bu ilacın türkçe sitesi varmı yurtdışındanmı getirtmemiz gerekiyor banada doktor kilo ver dedi biraz verdim dahada veremedim tedaviyede başlıyamadım çok stres yapıyorum galiba

tuana canım tsh ına baktırdınmı hiç???bende kilo alıyodum ve veremiyodum hiporitoid olduğumu öğrendim meğerse bu hastalıktan dolayıymış..

aysen_34 ben hormon testleri yaptırmıştım ama doktor onunla ilgili bişey demedi ben iki kere tüp bebek denedim biri tuttu ve düştü ikincisi negatif 15 kilo verdim 6sını geri aldım ve nasıl aldığımı anlamadım dr.glukophage verdi bana bir süre düzenli kullandım reglimi düzene koymadı bende bıraktım senin kilo durumu normale döndümü peki canım aslında endokrine gitsem belki faydası olur

X