Pco ve çatlatma iğnesi takip

geb

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
170
46
24
03.10. İlk defa çatlatma iğnesi kullandım yumurtam 1 tane ve 19mm.
Stresli ve aşırı ümitli değilim gibi ama bu gün tam 1 gafta oldu heyecan basıyor ve korku benimle birlikte aynı beklemede olan var mı? 😭

Belirti gaz aşırı fazla, ara sıra kasık batması bazen çök açıyor. İlk günler de sağ tarafa yakın bel ağırı çektim

Benimde bugün iğne vuruldugum gün dahil 12. Günüm kaset test yaptım zorla görebildiğim bir silik çizgi var ama hiç umudum yok ben mi psikolojik olarak gördüm bilmiyorum

Benimde bugün iğne vuruldugum gün dahil 12. Günüm kaset test yaptım zorla görebildiğim bir silik çizgi var ama hiç umudum yok ben mi psikolojik olarak gördüm bilmiyorum
Belirti olarak benimde sık idrara çıkma sorunum var iğneyi vuruldugum ikinci gün aşırı bir kasık ağrısı yaşamıştım o günden beri devam eden göğüs hassasiyetim var hala daha devam ediyor

Belirti olarak benimde sık idrara çıkma sorunum var iğneyi vuruldugum ikinci gün aşırı bir kasık ağrısı yaşamıştım o günden beri devam eden göğüs hassasiyetim var hala daha devam ediyor
Kaç gün oldu iğneyi vuralı?
Ne zaman test yapmak en doğrusu olur acaba

Aaa pardon görmedim yazmışsınız.
Neden umutsuzsunuz. İlk deneme mi?
Bende ilk deneme regl düzensiz olduğu için ne zaman test yapayım bilemiyorum

Güzel olumlu haberlerinizi bekliyorum inşallah. İnanalım

Aaa pardon görmedim yazmışsınız.
Neden umutsuzsunuz. İlk deneme mi?
Bende ilk deneme regl düzensiz olduğu için ne zaman test yapayım bilemiyorum
Çatlatma iğnesinden 14 ve 16 gün sonra yapmalısın

Kaç gün oldu iğneyi vuralı?
Ne zaman test yapmak en doğrusu olur acaba
Bugün iğne vuruldugum gün dahil 12. Dün ve önceki gibi negatifti bugün silik de olsa ilk anda kaset testte cikiyor ama insan umutlanmak istemiyo tabi

Ben de pcosum 1 ekimde yaptık iğneyi bende aşırı heyecanlıyım ya 14 gün dolsada test yapsak

Bugün iğne vuruldugum gün dahil 12. Dün ve önceki gibi negatifti bugün silik de olsa ilk anda kaset testte cikiyor ama insan umutlanmak istemiyo tabi
Merhaba benim iğneden sonra 17. günüm, yumurtlamadan sonra 14. gün bugün kaset testte hiç çizgi çıkmadı olsaydı çıkardı dimi

Merhaba bende 4.10 da ovitrella çatlatma iğnesi olmuştum. Bügün 6.günüm. Dün 5.gün meraktan gebelik testi yaptım 2.çizgi çok açıktı zor görünüyordu, bügünde yaptım negatif çıktı 2.çizgi hiç çıkmadı şaşırdım o kadar erken mi vücuttan atıldı ilaç. Benim 3.denemem iğne ile

X