Pco pcos farkı

bsrtrna

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2023
260
68
26
Pco pcos farklı diye okudum ama anlamadım farkı nedir? Hangisinde gebe kalmak daha kolay??

Arada ki var s yani sendrom. Pcos dogustan ve kalıcı pco ise her kadında olabilecek geçici dönem oluşan kistik görüntü. Arkadasımda bi dönem pco teşhisi kondu bikaç ay sonra hibişey kalmamıştı. Ama bende pcos var ve ölene kadar bununlayım maalesef pcosta duruma göre daha zor gebe kalınıyo. Benm mesela zorlu olandan yıllardır ugrasıyorum sonuc yok. Net bi şey söylenemez kişiye göre değişkenlik gösterebilen bi rahatsızlık

Benim 3 4 aya kadar saglikliydi 7 gün sürer zamanında olur be biterdi. Şuan kahverengi leke şeklinde uzun sürüyor 11. Günüm mesela. Bu hangisi sizce nasıl oluyor bilgilendirir misiniz

Pco sadece ultrasonda görünür hormonlar normaldir.
Pcos hem ultrason hem de hormonlarda değerde dengesizlik vardır hormonlarda da çıkar

Bende sadece testesteron 1 rakam yüksek çıkmıştı. Peki adet nasıl oluyor ilaçsız geliyor mu kanama sekli nasıl çok soru sordum ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…