Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 2.Hafta

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    374
  • Anket Kapalı .
Wunderim ben direkt çakılıyorum, benim sıkıntı orda başlıyor Yoksa bende araştırıyorum ama uygulamaya geçemeden kalıyor

Ama biz profesyonel değiliz ki istesekte olmuyor nevoş. O kadar resim inceledim yinede gitti ayşe teyzenin sofrası oldu

Wunderim ben direkt çakılıyorum, benim sıkıntı orda başlıyor Yoksa bende araştırıyorum ama uygulamaya geçemeden kalıyor
Pratik yapa yapa inşallah ben 1 hafta önceden masayı kurdum boş tabaklarla, değiştirdim, farklı tabaklar denedim, içlerini dolu hayal ederek. Haa sonuç 4 oy ama olsun çabalarken mutluydum

Pratik yapa yapa inşallah ben 1 hafta önceden masayı kurdum boş tabaklarla, değiştirdim, farklı tabaklar denedim, içlerini dolu hayal ederek. Haa sonuç 4 oy ama olsun çabalarken mutluydum
Kendimizi mutlu edelim evet sofrayı kurarken bende çok mutluydum ama insan içine çıkınca ben napmisim ki diyorsun, o nolacak wundercan

Ama biz profesyonel değiliz ki istesekte olmuyor nevoş. O kadar resim inceledim yinede gitti ayşe teyzenin sofrası oldu
Vallahi istersen oluyor.
Bak C A N O diğer konuda paylsşmış.İlk yaptıkları ile şimdi yaptıkları arasında dünyalar kadar fark var.
Bence aramızda prıfesyonel olabikecek çok kişi var.İstediklerinde muhteşem sunumlar yapıyorlar

Bilemedim nevoşum. Elimde olan tabakları kullandım. Yemek takımı ile bu kadar oldu
alsem Beyazi nerde kullandin sen
Ekmek dilimine sürdüm ve gözleme içine koydum. Gerçi gözleme içi gözükmez de söyliyim yine de

Burdada paylaşsın cano ben görmedim ki

Bilemedim nevoşum. Elimde olan tabakları kullandım. Yemek takımı ile bu kadar oldu

Ekmek dilimine sürdüm ve gözleme içine koydum. Gerçi gözleme içi gözükmez de söyliyim yine de
Simdi ekmek dilimini arastir canim nasil sunabilirsin mesela tabakta yok bak simdi neler yapabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…