Patronlu Yaşam Modelleri..(kesin,dikin,giyinin)

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Hayatta hiç patronum olmadı,diyenlerden misiniz?Hadi canım..siz öyle zannedin..Bu yazı tam da sizi anlatıyor o halde..

İstediğiniz kadar inkar edin,hayatınızda defalarca patron krizi yaşamışsınızdır.

Link Silinmiştir.

Ben hayatımızın iplerini,başkalarının çekiştirdiğini biliyor, yazdıklarına katılıyorum..Ama uyutulduğumuz için fırsatlar kaçıyor diyorsun ya .Hadi uyanın,kurun Pembe Parti,Ana Parti ne duruyorsunuz..Kurun bakalım kolaymı.Güzel olurdu... Ellerine sağlık Tuliana

Valla kuralım Dimağ ama patron Tuliana olsun...Neden mi ??Bakalım bizi nasıl idare edecek...Pişman mı olacak,yoksa hanımlarla uğraşmak kolay mı?
Bende öğreneceğim sayesinde.:):)

Valla kuralım Dimağ ama patron Tuliana olsun...Neden mi ??Bakalım bizi nasıl idare edecek...Pişman mı olacak,yoksa hanımlarla uğraşmak kolay mı?
Bende öğreneceğim sayesinde.:):)

Buldum partinin adını..PatronKim partisi olsun mu kızlar?Patronu kadın olsun da,akıllı olsun da,kim olursa olsun,ben ona seve seve,emret patron demeye razıyım..Atatürkümün dişi versiyonu vardır elbet bu ülkede...

Bu ülkede elbette ki Atanın dişi ve erkek versiyonları var.Hem de yüzlerce,zaten onlar sayesinde ayakta duruyor bu ülke.Ülkemi de,atamı da,bayrağımı da senin gibi duyarlı ve aydın beyinleri ve aydın kalemleri de seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…