patoloji sonucunun gecikmesi.

ferhan06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
9
0
55
Kızlar lütfen yardım.15 gün önce rahim biyopsisi yaptırdım.Doktor 15 gün sonra görüşelim dedi.Bugün 15 gün oldu ve e nabızda görnünen bişey yok ve mesajda gelmedi.Geç çıkacak olması herhangi bir sorun olduğu anlamına gelirmi.Sonucu geç çıkıp iyi çıkan varmı.Çok panik haldeyim.

Öncelikle geçmiş olsun
Patoloji sonucu e nabiza düşmüyor benimki dusmemisti gidip sonucu aldigimda 10.gunde çıkmış raporum sizde hastaneye gidip alabilirsiniz sonucunuzu cikmistir

teşekkürler ama yaklaşık 1 ay önce aldırdım gene aynı konudan yetersiz materyal olarak geldi ve o yüzden tekrar aldılar.O sonuç 13 günde düşmüştü e nabıza.

Merhaba patoloji sonucu e nabza düşer ama detay yoo siz hastanenizi arayın ne için vermiştiniz bende versin kronik rahim imtihapicikti

Benim kv göğüs için vermişti 18. Gün çıktı hastaneyi arayıp bilgi alabilirsiniz isterseniz e nabiza geç düşüyor olabilir

Merhaba patoloji sonucu e nabza düşer ama detay yoo siz hastanenizi arayın ne için vermiştiniz bende versin kronik rahim imtihapicikti
merhaba menapoz sonrası kanama için vrdim.15 günde çıkmamış olması tedirgin etti.acaba sonuç kötü çıkınca mı gecikiyor diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…