Yöresel Tarif Patates Aşkı ( Eşim Sponsorluğunda :))

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 0 0,0%
  • 2 puan

OY: 3 5,6%
  • 3 puan

OY: 1 1,9%
  • 4 puan

OY: 6 11,1%
  • 5 puan

OY: 11 20,4%
  • 6 puan

OY: 7 13,0%
  • 7 puan

OY: 6 11,1%
  • 8 puan

OY: 5 9,3%
  • 9 puan

OY: 3 5,6%
  • 10 puan

OY: 12 22,2%

• Ankete Katılan
    54

bayılırıımm:))) sunumunda süper olmuşş cnm bnm..en birinci sensin

havuç ve patates ikisinide çok severim birlikte eminim çok güzel bir tat ortaya çıkmıştır..
ellerinize sağlık

havuç ve patates ikisinide çok severim birlikte eminim çok güzel bir tat ortaya çıkmıştır..
ellerinize sağlık

çook teşekkür ediyorum haftada 2-3 kilo havuç tüketen bir aile olarak ben de havucu ve havuçlu yemekleri tatlıları çook sevıyorum :56:

Ne aşkmışşşş ekrana yapıştım resmen ellerinize emeğinize sağlık yarışmada başarılar dilerimm

Ne aşkmışşşş ekrana yapıştım resmen ellerinize emeğinize sağlık yarışmada başarılar dilerimm

Patates havuç ikisi bir arada harika oluyor birde tadına bakmalısınız mmm beğeniniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum

oyyyy patetes havuç ve yoğurt süper üçlüüüü
harika görünüyo kuzum, eşim yemek büyük ihtimal ama ben kendime bunu mutlaka yapmalıyım
o sevmiyor havuçlu şeyleri

oyyyy patetes havuç ve yoğurt süper üçlüüüü
harika görünüyo kuzum, eşim yemek büyük ihtimal ama ben kendime bunu mutlaka yapmalıyım
o sevmiyor havuçlu şeyleri

Benim eşim de sevmezdi ama yarışma için süslü püslü yapinca merak edip tadına baktı beğendi sen misafirlere yap kuzucum belki eşinin de hoşuna gider ayrıca bi Sonraki yemek yarışmasına seni de bekliyoruz hamarat gelin

elinize saglık... hem pratik hem de lezzetli olur, klasik püre yerine misafirler icin de daha hos bir sunum olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…