Yöresel Tarif Patates Aşkı ( Eşim Sponsorluğunda :))

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 0 0,0%
  • 2 puan

OY: 3 5,6%
  • 3 puan

OY: 1 1,9%
  • 4 puan

OY: 6 11,1%
  • 5 puan

OY: 11 20,4%
  • 6 puan

OY: 7 13,0%
  • 7 puan

OY: 6 11,1%
  • 8 puan

OY: 5 9,3%
  • 9 puan

OY: 3 5,6%
  • 10 puan

OY: 12 22,2%

• Ankete Katılan
    54

güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar :KK42::KK42::KK42:

canım benim çok teşekkür ediyorum denedikten sonra lezzet yorumlarını da bekliyorum , sunumu beğenmene ayrıca sevindim bazılarının yoğurt süslemesini bozmusum beyaz tabaktakiler en güzelleri :KK56::KK56:

bayılırıımm:))) sunumunda süper olmuşş cnm bnm..en birinci sensin:KK1:

havuç ve patates ikisinide çok severim birlikte eminim çok güzel bir tat ortaya çıkmıştır..
ellerinize sağlık:KK16:

havuç ve patates ikisinide çok severim birlikte eminim çok güzel bir tat ortaya çıkmıştır..
ellerinize sağlık:KK16:

çook teşekkür ediyorum :KK42: haftada 2-3 kilo havuç tüketen bir aile olarak ben de havucu ve havuçlu yemekleri tatlıları çook sevıyorum :56:

Ne aşkmışşşş ekrana yapıştım resmen ellerinize emeğinize sağlık yarışmada başarılar dilerimm:KK16:

Ne aşkmışşşş ekrana yapıştım resmen ellerinize emeğinize sağlık yarışmada başarılar dilerimm:KK16:

Patates havuç ikisi bir arada harika oluyor birde tadına bakmalısınız mmm :KK56: beğeniniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum :KK16:

oyyyy patetes havuç ve yoğurt süper üçlüüüü :KK52:
harika görünüyo kuzum, eşim yemek büyük ihtimal ama ben kendime bunu mutlaka yapmalıyım :KK16:
o sevmiyor havuçlu şeyleri :KK9:

oyyyy patetes havuç ve yoğurt süper üçlüüüü :KK52:
harika görünüyo kuzum, eşim yemek büyük ihtimal ama ben kendime bunu mutlaka yapmalıyım :KK16:
o sevmiyor havuçlu şeyleri :KK9:

Benim eşim de sevmezdi ama yarışma için süslü püslü yapinca merak edip tadına baktı beğendi:KK1: sen misafirlere yap kuzucum belki eşinin de hoşuna gider ayrıca bi Sonraki yemek yarışmasına seni de bekliyoruz hamarat gelin :KK12:

elinize saglık... :KK56:hem pratik hem de lezzetli olur, klasik püre yerine misafirler icin de daha hos bir sunum olur:KK34:

X