Pastel All Over'ı denediniz mi?

gulusan1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
11
0
Allık danışan arkadaşlara benimde bir önerim var. Bir süredir Pastel All Over'ı kullanıyorum. Çok memnunum.

Hem aradığım zaman bulabiliyorum hem de 19.50 gibi bir rakama satılıyor. Hem allık hem de far olması da cabası...

Eklentiler

• $product34i_main.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 212
Pastel reklama ihtiyaç duymayacak bir marka bence

kendine uygun allık arayan arkadaşlara Pastel All Over'ı denemelerini öneririm. iyi bir markanın iyi bir ürünü.

bari bu kadar çok peşpeşe yazmasaydınız daha inandırıcı olabilirdi.yazdıkları cevaplara baktığımda ne hikmetse hep pastel ürünleri övülmüş.bu site insanların kullandıkları ürünler hakkında fikir alışverişi yaptığı bir yer.böyle ucuz reklamlara hiç gerek yok

kızlar çok belli olmuş reklam olduğu ay ilk defa görüyorum kkda bir ürünü bu kadar beğenen insanın çıktığını
değerlendirmemi söyleyeyim 2 3 ay önce aldım mecburiyetten,
yanında da teracotta allık hediyesiydi o kadar yapay duruyordu ki .. bir daha hiç kullanmadım ( all over değildi normal allıktı ancak o tecrübeden sonra bir daha pastelden allık almam çoook çok iyi bir ürün olmadıkça )

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…