Partnerimin dölü yok

Amaa bilimselimsi bir cevap da illa vermek istiyorum. Benim eşimde de 1.5 ml civarı çıkardı spermiyogram verirken. Ama hep mlde 98 99 milyon civarı sperm sayısı gelirdi. Şükur kalitesi de güzeldi.
Azlığıyla sperm sayısının ilgisi yok muymuş?

Burda 7 ml bile çıkan görmüştüm spermiyogram sonuçlarında. Işiyolar mı acaba diye düşünüyoduk. Asdffassf Çünkü test vermesi gerekene kadar bize tuhaf gelmemişti.

Merhaba hanımlar merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum.benim bir partnerim var ama boşalırken normal erkekler gibi boşalmıyor. Normal erkeklerde dolu dolu yoğun kıvamlı beyazımsı yapıda bir döl gelir ya bu kişide birkaç damla ve su gibi geliyor hatta bazen o bile gelmiyor olabilir, görmüyorum hissetmiyorum.kısır olan kişilerde bile döl normal geliyor onunla da alakası yok.kendisine sordum normal diyor, geçiştiriyor ama hayatımda böyle şey görmedim.daha önce gören bile var mı acaba neyin nesidir bu durum? Başına gelen var mı?
Hiçbir bilgim yok ama lönk diye başlığı okuyunca iyi güldüm 😂 😂 😂

Dini dininnn. Sok bilgiyi paylasiyorum. Erkek arkadasiniz tatmin olamadigi icin bosalmiyor. Muhtenelen gordugunuz iliski basind agelen zevk suyu. Sonrasinda tatmin olmadigi icin gidip masturbasyon yapiyordur.

Ya niye başlık böyle 😂😂 aklıma döllük gençliği videosu geldiği :KK70: insandan insana değişir o konu sahibi kimininki su gibi kimininki kıvamsı beyaz veya sarıya dönük beyaz.

DÖLü neden yok bilemeyiz fakat belki de boşalamıyordur 😂 boşaldığı halde hiç sperm gelmiyor ise de bi sağlık problemi vardır alkolik veya madde geçmişi olabilir mi?

Merhaba hanımlar merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum.benim bir partnerim var ama boşalırken normal erkekler gibi boşalmıyor. Normal erkeklerde dolu dolu yoğun kıvamlı beyazımsı yapıda bir döl gelir ya bu kişide birkaç damla ve su gibi geliyor hatta bazen o bile gelmiyor olabilir, görmüyorum hissetmiyorum.kısır olan kişilerde bile döl normal geliyor onunla da alakası yok.kendisine sordum normal diyor, geçiştiriyor ama hayatımda böyle şey görmedim.daha önce gören bile var mı acaba neyin nesidir bu durum? Başına gelen var mı?
Döl mü 🤣🤣🤣🤣

X