Partnerimin dölü yok

Aysenimi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
9.529
9.909
30
Merhaba hanımlar merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum.benim bir partnerim var ama boşalırken normal erkekler gibi boşalmıyor. Normal erkeklerde dolu dolu yoğun kıvamlı beyazımsı yapıda bir döl gelir ya bu kişide birkaç damla ve su gibi geliyor hatta bazen o bile gelmiyor olabilir, görmüyorum hissetmiyorum.kısır olan kişilerde bile döl normal geliyor onunla da alakası yok.kendisine sordum normal diyor, geçiştiriyor ama hayatımda böyle şey görmedim.daha önce gören bile var mı acaba neyin nesidir bu durum? Başına gelen var mı?

Bence bu sorunun yanıtını biz veremeyiz. Ama aşağıdaki linke yaz.

Adamcağız da rahmetli oldu yoksa yardımcı olacağı çok konu çıkardı konu sahibinden🤣

Merhaba hanımlar merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum.benim bir partnerim var ama boşalırken normal erkekler gibi boşalmıyor. Normal erkeklerde dolu dolu yoğun kıvamlı beyazımsı yapıda bir döl gelir ya bu kişide birkaç damla ve su gibi geliyor hatta bazen o bile gelmiyor olabilir, görmüyorum hissetmiyorum.kısır olan kişilerde bile döl normal geliyor onunla da alakası yok.kendisine sordum normal diyor, geçiştiriyor ama hayatımda böyle şey görmedim.daha önce gören bile var mı acaba neyin nesidir bu durum? Başına gelen var mı?
Siz evli degilmiydiniz ya

Performans iyiyse takılmalık ise takma, yok ciddiyim bebe düşünüyorum diyorsan irdele :KK70: gerisi çok da mühim değil

Amaa bilimselimsi bir cevap da illa vermek istiyorum. Benim eşimde de 1.5 ml civarı çıkardı spermiyogram verirken. Ama hep mlde 98 99 milyon civarı sperm sayısı gelirdi. Şükur kalitesi de güzeldi.

X