parke rengiii :(((

Samantha16

Ömrüme ömür katan miniğim hoşgeldin 03.02.2016
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
1.068
734
Merhaba kızlar;
ağustosta düğünüm var yavaş yavaş dairemizi yaptırmaya başladık ama parke seçiminde kararsız kaldım evimin boyası marshall damla sakızı rengi kapılarımda sütlü kahve tonunda membran kaplama sizce parke rengi açık tonlardamı yoksa kapılarıma yakın tonlardamı olmalı?? fikir ve yardımlarınızı bekliyorummm :18::18:

benim fikrim parke açık renk olmalı odayı daha aydınlık göstermesi için

aslında bende açık renkleri beğeniyorum ama nişanlım çok çiğ durabileceğini düşünüyor duvarlarda açık renk olduğu için.. birkaç yere baktığımızda ladin rengi çok hoşuma gitti ama mobilyaları aldıktan sonrada pişmanlık yaşamak istemiyorum keşke böyle olmasaydı diye mobilyalarımıda beyaz yada vizon rengi düşünüyorum yani onlarda açıkk:44:

Selamlar bizim de evimiz tam dediğiniz gibi. Duvarlarımız da parkelerimiz de açık renk, bu da bize koyu renk koltuk ve koyu renk halı seçebilme avantajı sağladı, görüntüsü de fena olmadı

Fotoğraf gönderebilirim ama herkesin göreceği şekilde paylaşmak istemiyorum.
Nasıl yapabiliriz bilemiyorum.

özelden msj atabiliyorsanız resim gönderirseniz çok sevinirim gerçekten çok kararsızım ve zamanımda oldukça az biran önce parke rengine karar vermem gerekiyor:18:

msjınız için teşekkür ederim sizide uğraştırıyorum ama link açılmıyor:26:

msjınız için teşekkür ederim sizide uğraştırıyorum ama link açılmıyor:26:

Yok yok uğraşmak sıkıntı değil de sistem 5 dkda bir özel mesaj göndermeme izin veriyor :)

ilginiz için tekrar teşekkür ederim link yine açılmadı malesef yarınki resimleri merakla bekliyorumm

İyi günler parkelerinizi mutlaka açık renk yaptırın hem aydınlık olur hemde tozu ve ayak izini belli etmez.Bizim parkeler koyu renk ve inanılmaz derecede toz ayak izi çıkarıyor keşke açık renk olsaydı .Parkeleri sil sil aynı kalıyor en azından açık renkte pek sıkıntınız olmaz.

Yok yok uğraşmak sıkıntı değil de sistem 5 dkda bir özel mesaj göndermeme izin veriyor :)

canım albüm için çok teşekkür ederim kapıların renginde pervazlar gerçekten çok güzel durmuş kesinlikle açık renk yaptırıcam senin evini gördükten sonra parkelerinin renginide çok beğendim ben ladin ve akçaağaç arasında kararsızım sizinki ne renk

yorumunuz için teşekkür ederim koyu renkte toz olayını bende duymuştum artık kesin olarak açık renk yaptırmaya karar verdim

Rica ederim ne demek :) Beğenmene sevindim

Biz parke renginin boyamıza uyumunu görmek için parkeden bir parça istedik sonra boyayla karşılaştırdık ve uyumluydu. Belki siz de aynı şekilde yapabilirsiniz

Rica ederim ne demek :) Beğenmene sevindim

Biz parke renginin boyamıza uyumunu görmek için parkeden bir parça istedik sonra boyayla karşılaştırdık ve uyumluydu. Belki siz de aynı şekilde yapabilirsiniz

valla harika bir fikir hiç aklıma gelmezdi doğrusu deneyimin farkıben daha öğrenicem inşallah böyle işleri

valla harika bir fikir hiç aklıma gelmezdi doğrusu deneyimin farkıben daha öğrenicem inşallah böyle işleri

Yeni baştan bir ev kurmak hem çok zevkli hem de çok zor. Her şeyin birbiriyle uyumlu olması için elinizden geleni yapıyosunuz ama sonuçta büyük objeler ya da meşakkatli işler olduğu için yerinde o odada görmeden anlayamıyorsunuz. Beğendiğimiz mobilya koltuk halı parkeyi odamıza yerleştirip öyle karar verebilme şansımız olsa keşke :)

bende nekadar zor olduğunu yavaş yavş anlamaya başladım aileme arkadaşlarıma burada size sorarak yardım alıyorum zaten iş sadece nişanlımla bana kalsa hiç yapamıcz ev işlerinden dekorasyonundan biraz fazla anladığı için herşeye burnunu sokuyo buda beni sinir ediyo bazen avazım çıktığı kadar bağırasım geliyo :95:gerçi hiçbişeye karışmayıp önemsemese daha çok sinir olurdum herhalde nişanlılık zor diyenleri şimdi anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…