parke rengi

the craysy

I'm
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2016
2.032
7.053
40
Kızlar evime parke yaptıracağım eşimle açık krem renginde karar kıldık fakat acaba kiri çok mu gösterir diye tereddütte kaldım koyu içinde tozu belli eder diye düşünüyorum bide açık ferah olur tavsiyeleriniz nelerdir açık renk kullananlar memnunmusunuz?

Resimdeki renk parkeden kullanan arkadaşlara soruyorum; tüy, kıl, kir çok bellli olur mu bu renkte?

Eklentiler

• 2016-Beyaz-Parlak-Laminat-Parke.jpg
    172 KB · Görüntüleme: 5.095
bende krem rengi yaptirdim ne cok acik nede cok koyu orta renk nerdeyse 1sene olacak ve cok memnunum kiri, tozu pek belli etmiyor yaptirmak isteyenlere fikir olsun :))

Benim açık gri gibi bir tonda hem her renk mobilyaya uyuyor hem de kir göstermiyor çok memnunum.

Ekteki renk, tavsiye ederim.

Açık renk parke eşyayı en iyi gösteren parke bence. imkanım olsaydı keşke bende çok isterdim.

Benimkiler de bu renkte tüyleri görüp iyi süpürüyorum ben memnunum

Çok önce sormuştum soruyu ama cevap için teşekkürler :)
Gri kül meşe rengi parke ile döşettik zemini, hem çok güzel bir renk hem ferah hem de temizlik açısından on numara.
Ne kıl ne tüy ne ayak izi ne toz belli olmuyor, 1 hafta hiç süpürüp silmediğimiz zamanlar oluyor..

Benimki de bu cnm bende memnunum

Sizin parkenin rengi de çok güzelmiş.
Annem ve ben ev ferah görünsün istediğimiz için nerdeyse beyaza yakın bir renk yaptıracaktık sonra babam bu rengi beğendi, iyi ki onu dinlemişiz diyoruz şimdi.
Zemin koyu renk olmasın ama kiri belli etmesin diyenlere gri kül meşe rengi öneriyorum.

Evet cnm çok hoş sizinki
bizimkinin bazı yerler tadilatcının yeri düzlememesi nedeniyle çöktü attı düzeltecek bakalım onu bekliyorum

mrb.kızlar bende yeni evime yeni geçiyorum parke seçiminde karasız kaldım.sümela T643 parke ve uzungöl T772 ayrıca iznik T690 parke de kararsız kaldım kullananlar bilgisi olanlar lütfen yazabilirlermi.

mrb.kızlar bende yeni evime yeni geçiyorum parke seçiminde karasız kaldım.sümela T643 parke ve uzungöl T772 ayrıca iznik T690 parke de kararsız kaldım kullananlar bilgisi olanlar lütfen yazabilirlermi.
Renkleri atsaydın benimki bu renk

Eklentiler

• image.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 545
Hanımlar bende zemini açık gri olarak değiştirmek istiyorum. Tahminen ne kadar bir ücret öderim bilgisi olan var mı acaba?90 m2 ev. En Uygun olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…