Doğuma Hazırlık park yatakların içine nasıl yatak koydunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar zinde yataktan aldım 60*110 ölçülerde yaptırdım 70 tl ye. Park yatağım kraft jenny 60*110 ölçülerde kenarlarda az boşluk kaldı 70*120 de beşiği kasabilirdi artık kenar boşluklara havlu sıkıştıracağım.Yün sağlıklı olmaz diye hazır yatak aldım ama iyimi yaptım bilmiyorum bana biraz sert geldi yatak kemik gelişimi için yün sağlıklı değil dediler Yüksekliği 17 cm park yatakta yüksek duruyor ama ilk zamanlar dönmeyeceği için tehlikeli değil Dönmeye başlayınca alt kata yerleştireceğim.İyi günler...

Biz de chicco lullaby yatak aldık. Başta ben de içine yatak alayım diye düşünüyordum ama sonra satıcı beni vazgeçirdi.
Eğer içine yatak gerekecek olsa mutlaka içine şu yatağı da almanız lazım denirdi. Birçok testten geçirilerek yapılıyor bu yataklar. Biz chicco'ya güvendik ve içine yatak almadık, kendi yatağı yeterli.
Artık pamuk yataklar falan önerilmiyor hiçbir şekilde. Bebeklerin kemik,kas gelişimi için yarı ortopedik yataklar öneriliyor.Bence içiniz rahat etsin isterseniz bir çocuk doktoruna danışın derim ya da araştırın.

ben ılk kızımda park yatagına elyaf yatak dıktırdık kullanmadık yenı dogan bebegı sert ve yastıksız yatırın dıye hastahanede uyarıyorlar yatagın kendısınde yatırın dıye bız 4katlı battanıye serdık ustune 2kısılık carsafı 4katlı serdık oyle yatırdık kıyamadık sert gelır dıye ve hep oyle yattı bırde kullanmadıgım uyku setının yorganı vardı onuda serdık buyugunce oyle yattı daha 2ay once bozduk yatagı kızı ayıramadık artık yataga sıgmadı odasına zor yatırdık 4yasında malum kardes gelıyor besıgımı vermem dıye ınatla yattı

Son düzenleme:
ya park yatak ne arkadaslar ? ben büyüyen karyola almak istiyorum ilerde odasını değiştirince beşik olarak atmak zorunda kalmamayayım diye. yatak konusunda da hiç düşünmedim açıkcası ? ben de merakla okuduum yazdıklarınızı ama anlayamadım

bız park yatagın ıcıne yaylı yatak aldık bıraz serttı ama zaten oyle onerıyorlar.

Imageshack - 60417298 boylr oluyor bebek hem yatıyor ıstersenız ıcınde oyun oynuyor bebekler bek oyun oynamayı tercıh etmıyor rahat heryere tasına bılıyor katlanıp kaldırılıyor ben cok memnun kaldım kızım4yasına kadar yattı mobılya besıgı odasında boşuna bekledı daha sımdı yatıyor buyen besıktendı genc odası olarak yatıyor sımdı

TEşekküler şimdi anladım allahım neler neler öğreneceğim ben daha

canım bu koydugun resim hangi markaya ait biliyomusun

Teşekürler arkadaşlar yatağı içime sinmeye başladı çocuk doktoruna da danışacağım Kendinize iyi bakın....

merhaba

ben araştırdım ve aldığım tür ;VİSCOTONE tarzı park yatak alın derim..visco yataklar ilk aylar için önerilmiyor.viscotone yatakların özelliği bir tarafının pamuklu bir tarafının visco olmasından kaynaklanıyor.ilk aylarda pamuklu sonra ise visco tarafını kullanmak avantajlı geldi bana..fiyat ve marka olarakta internette bir araştırma yaparsanız çok paralarda vermemiş olursunuz..

massimoricco diye bir marka var bu ürün orda ekonomik fiyata bulunuyor...henuz ufaklık doğmadığı için bir deneyimim yo ama kullananların çok memnun olduklarını gördüm..

kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…