Doğuma Hazırlık park yatakların içine nasıl yatak koydunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

shannon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.587
844
kızlar biz kızıma park yatak aldık ve sonunda kurduk ama içine nasıl yatak konulacak bilmiyorum normal bebek yatakları kalın geliyor siz nasıl yatak koydunuz

canım ben hazır aldım.Annem bir tane de yün yapacak. Ama ani bir durum için hazırını aldım. Yatağın boyutuna göre fiyatı da. Benimki 40 veya 45 ytl idi.

ben daha almadım karar veremedim büyüyen karyolamı olsun park yatakmı diye... ama internette ayrı onların yatakları satılıyo

bizde park yatak aldrık dün akşam kurduk bir an evvel doğsa kuzucuğum dedim valla park yatağı aldığımz yerden aldık yatağı

çok güzeller park yataklarınız allah güle güle büyütsün bu yatakların içinde bebeçiklerinizi
ne şanslı bebeçikleriniz böyle şeylerin içinde büyüyecekler:çok üzgünüm:
bir 9 diğeri 4 yaşında genede heveslerim kursagımda kaldısenağlama

bende parkyatak aldım... içine şimdilik annemler yünden yorgan kalınlığında yatak yaptırdı onu koyacağım... henüz kurmadık ama bende sabırsızlanıyorum...

bende park yatak aldım. annem içine pamuktan yatak yaptı. yorgandan biraz daha kalın. yumuşak olsun diye. öyle güzel olduki icine girip uyuyasım geldi. altı ayına kadar öyle yatırıcam . sonra o katı kaldırıp alt katına yatak alıcam. yüksek oldukları icin hemen hemen beşik gibi oluyorlar zaten. görümcem öyle kulllandı cok da memnun kaldı. bende hususi bu yüzden en geniş park yataklardan aldım.

bende park yatak aldım içinede park yataklar için uygun olan visco yatak aldım sevi bebe markası
sağlıkla gelsin bebişlerimiz

kızlar bende bu konuyu araştırıyodum iyi olmuş konunun açılması
bende park yatak alıcam yalnız araştırdığımdan edindiğim bilgilere göre
bebeğin yatacağı yatağın kesinlikle yün pamuk vb. şeylerden olmaması gerekiyormuş
nedeni ise omurilik gelişimini olumsuz yönde etkiliyormuş
yatacağı yatağın yarı ortopedik yaylı yataklardan kalınlığının 16-18 cm yüksekliğinde
hava alabilen tarzda olması gerekiyormuş
biliyorum park yatağın ilk katına koyduğunuzda baya bi yüksek oluyo ama ilk zamanlarda
dönme ihtimalleri olmadığı için güvenle kullanılabilir
izabella yatak markası isterseniz bir bakın

ben de sağlıklı olsun diye incecik bir pamuk yatak yaptırmayı düşünüyorum.altına da sünger yatak aldım.

ahanda bir adaşım gelmiş.biranda acaba ben daha önce yorum yaptımmı oldum ama sonradan hatırlamadım konuyu :) neyse.....kızlar bu park yataklar için özel yataklar var hiç diktirmenize gerek yok bence.onlardan alın hem kullanışlı diye düşünüyorum.

Kızlar ben park yatağın içine sünger kestirdim, ince 3 cm lik.Onun üzerine de pamuk yatak yaptırdım yine ince bir şekilde.
6 ay sonra yatağı aşağı indirdiğimde de rahatça kullanabilirim diye düşünüyorum.

Annem ince yün döşek yapdı ama ince aşağı kata indireceğim zaman şiltesini ona göre yapdı içini dolduracak.Bende aldığım uyku setinin yan korumalarını nasıl koyacağımı bilmiyorum üst kat olduğu için birde park yatak küçük uyku seti bebek karyolasına göre aldım çünkü yazın oda takımı alacağım iki kere uyku seti almak istemedim durum böyle olunca yan korumalar uzun geliyor gerçi ona şöyle bir çare buldum iki yandan kalan fazlalığı ayak ucuna çevireceğim çünkü bir tek baş tarafın koruması olduğu için.Ama yinede tabi hem enden yüksek kalıyor yan korumalar onlarında fazlalığını döşeğin altına sıkıştırırım diye düşündüm ama sonuçda neye benzeyecek inanın bilmiyorum.Farklı fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

selam geleceğin tatlı anneleri bizde kraft oyun parkını yatağıyla birlikte aldık kurduk çok güzel kırmızı gri renkte nevresim yorgan vs. bunlar nasıl olcak hiç bi fikrim yok doğrusu napıcamı da bilmiyorum.:asigim:

park yatak içine satılan yataklar,çok sert,içime sinmiyo, bende araştırıyorum:ecrin_bebek:

ben park yatağın ölçülerine uygun visko yatak aldım. visko yatak bebeğin vücut şeklini alıyormuş ve çok sağlıklıymış. bize tavsiye edildi. deneyip göreceğiz. fiyatı 90 ytl.

arkadaşlar ben de park yatak aldım annem de içine yün yatak yapacak ölçüsüne göre yorgan yatak falan... çünkü hazır bulmak zor olur diye düşündük. Yaaa bi de acaba 1,5 yaşına kadar kullanabilecekmiyim bu beşiği kararsız kaldım. karyola istemedim çünkü 2 yaşından sonra cocuk odası alırım diye düşündüm..

kızlar ben elyaf pamuk vs nin sağlıklı olmadığını biliyordum. siz bu konuyu araştırdınız mı. bebekleriniz için bi problem teşkil etmesin sonra..

kızlar park yataklarınızı aldıysanız bir an evvel kurun derim. Kendilerine has bir kokuları var yatakların, ben bir ay önce kurdum (baya erken kurduk ama olsun) kokudan eser kalmadı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…