Doğuma Hazırlık Park Yatak mı Anne Yanı Beşik Mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

adventurestarts

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
64
22
34
Selam tecrübelli anneler, özellikle sizlerin yardımına çok ihtiyacım var :) Kararını vermiş hamişlerin de tabii.. 6. aya doğru ilerlerken yavaş yavaş alışverişe başlamak istiyoruz. Fakat park yatak veya birkaç aylık anne yanı beşik arasında çok kararsız kaldım. Yatak odam çok küçük ve aslına bakarsanız ilk süreçte yanımda olmasını istiyorum oğlumun.. Eşimi de gidip içeride yatmaya alışmasını istemiyorum. Ya anne yanı beşik alıp yanımda tutacağım, ya da park yatak veya karyola alıp odasına koyacağım.. Çok kararsızım, yorumlarınızı bekliyorum :KK15:

Merhaba ben park yatak aldım kızım hiç uyumadı içinde hep yanımda ve sallanan küçük beşiğindd uyudu. Verdiğim paraya hiç degmedi. Hiç önermiyorum haldır huldur resmen keske almayıp güzel bir yatak alsaydım çok pişman oldum

Selam tecrübelli anneler, özellikle sizlerin yardımına çok ihtiyacım var :) Kararını vermiş hamişlerin de tabii.. 6. aya doğru ilerlerken yavaş yavaş alışverişe başlamak istiyoruz. Fakat park yatak veya birkaç aylık anne yanı beşik arasında çok kararsız kaldım. Yatak odam çok küçük ve aslına bakarsanız ilk süreçte yanımda olmasını istiyorum oğlumun.. Eşimi de gidip içeride yatmaya alışmasını istemiyorum. Ya anne yanı beşik alıp yanımda tutacağım, ya da park yatak veya karyola alıp odasına koyacağım.. Çok kararsızım, yorumlarınızı bekliyorum :KK15:
İkili gruplara bak canım vardı hem beşik hem anne tanı yatak olan modeller

Maddi imkanın varsa ve akabinde kaldirdiğinizda koyacağiniz yer varsa anne yani yatak neden olmasın ki. Çünkü ilk başlarda güvenli bağlanma için aynı odada olmayı tafsiye ederim. Emzirme içinde odaya git gel yapmak zor .
Ben park yatak alacağım kendi odamda yer var ve uzun ömürlü olsun istiyorum . Beni hem maddi hem yer için zorlar anne yani olan.
Kısa zaman kullanilip kenara konuluyor çünkü çocuk hareketlenince beşik derinliği önemli oluyor.
İlk çocuğumda Sunny baby ufak beşik kullandım hareketlenince haliyle elden çıkarmak zorunda kaldım dusunmemiştim en başından. Onun haricinde hareketlenene kadar pratik ve kullanişliydi.

Screenshot_2020-03-24-17-54-14-94.jpg Screenshot_2020-03-24-17-54-10-35.jpg

Canım biz tayinciyiz diye park yatak aldık.Çok rahat ettik.
Memlekete de sepet beşik almıştık.7 aydan 2 Yaşa kadar da sepet beşikte yattı.
Tayinimiz KKTC’ye çıktı gene katladık getirdik park yatağı 😃3 yaşında şu an.
Bi arkadaş anlatmış ben de onu söyleyecektim.Fotoğraf ekliyorum.
Ben facebookta araştırırken Harun catana diye biri yapıyordu bu tarz şeyler

Eklentiler

• 4F49A22E-4991-431F-B1E2-A979D4593173.jpeg
    4F49A22E-4991-431F-B1E2-A979D4593173.jpeg
    181,9 KB · Görüntüleme: 637
Ben park yatak aldım ayak ucu yeri fermuarlıydi tuvalete alıştırma olayı başlayınca fermuarini açtım oradan girdi çıktı yatağına benim park yatak büyüktü anne yanına sığacak küçük modellerde var alt kısmı ayarlayınca sallaniyorlarda ben 5yasina kadar kullandım

merhaba kraft joy park yatak aldim ilk 6-7 ay ust kademesinde yatti.sonra ust kademeyi cikarttik altta yatiyor hala 1.5 yasinda oglum.biz cok memnun kaldik.60×120 olcusunde. yatak odasinda ayak ucumuza koyduk yanimizda yer yoktu.anne yani alirsaniz bebek donmeye baslayinca tutunup kalkmaya baslayinca tekrar yatak almaniz gerekecek.park yatak olunca gerek kalmiyor iki kere yatak almaya.ust kademe zaten anne yani gibi ayni yukseklikte hemen hemen.

merhaba kraft joy park yatak aldim ilk 6-7 ay ust kademesinde yatti.sonra ust kademeyi cikarttik altta yatiyor hala 1.5 yasinda oglum.biz cok memnun kaldik.60×120 olcusunde. yatak odasinda ayak ucumuza koyduk yanimizda yer yoktu.anne yani alirsaniz bebek donmeye baslayinca tutunup kalkmaya baslayinca tekrar yatak almaniz gerekecek.park yatak olunca gerek kalmiyor iki kere yatak almaya.ust kademe zaten anne yani gibi ayni yukseklikte hemen hemen.

Kraft nasıl peki kalitesinden memnun musunuz , ben de çokça görüyorum ama malum sebeplerden çıkıp da bakma fırsatımız olmadı hiç :KK43:

Kraft nasıl peki kalitesinden memnun musunuz , ben de çokça görüyorum ama malum sebeplerden çıkıp da bakma fırsatımız olmadı hiç :KK43:
memnunuz hicbir sorun yasamadik.1.5 yildir kullaniyor.fermuarli kapisi var.ordan kendi girip cikabiliyor.kullanisli.ayrica bi yere gidecek olursaniz yatagi sokup cantasina koyunca bi pazar arabasindan daha az yer kapliyor.

Anne yanı alın derim. Geceleri emzirmeye kalkıp emzirip geri yatırırsınız oğlum 3 aylık anne yanı beşikten alıp emzirip geri yatırıyorum öksürme aksırma tıksırma olduğunda anında müdahale edebiliyorum yatağın aralığından geceleri kontrol ediyorum Yatağımızın hemen yanında yatıyor şimdilik . Park yatak bana çok kullanışsız geliyor .

Anne yani kaç ay kullanacak ki israf tamamen israf

2 yıl 2 ay sürekli kullandık hala da devam

Ana para çoktur önce anne yani sonra şu klasik saçma sapan herkesin foto çektirdiği sepet beşik sonra virt sonra zırt alabilirsiniz

Anne yani kaç ay kullanacak ki israf tamamen israf

2 yıl 2 ay sürekli kullandık hala da devam

Ana para çoktur önce anne yani sonra şu klasik saçma sapan herkesin foto çektirdiği sepet beşik sonra virt sonra zırt alabilirsiniz
ay ben de bu konuyla ilgili her basliga park yataktab ne kadar memnun kaldigimizi yaziyorum.hatta tam diyecektim sanirim 2-3 yasa kadar kullanir diye siz demissiniz.sepet besik anne yani bebek odasi montesori yatak derken bi dunya esyaya para dokup sonra da hersey cok pahali diye dert yaniyolar ya guluyorum :) ama aynen para coktur her birinden alirsin sirayla.

Canım gebeliğin hayırlı olsun. Ben kaynanamlarla yaşıyorum tek odamız var. Odamda eşya da çok, bir de bebişe dolap alınca iyice yer küçüldüğü için ben sepet beşik aldım anne yanı. Bebeğim doğduğundan beri onda yatıyor. Şimdi 4,5 aylık.
Yaza taşınmayı planlıyoruz o zaman oğluma bir oda yapmayı ve tek kişilik baza almayı düşünüyorum. Beşiğini de kullandığı sürece odamda bırakacağım.
Eğer taşınamazsak da, oğlum iyice büyüdüğünde bir park yatak alabilirim mecburiyetten. Onun haricinde park yatakları sevmiyorum

X