park yatak arıyorum

H

handeyavas

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi handeyavas
arkadaşlar bir komşumuz doğum yaptı ama doğumdan önce eşi bıraktı gitti. boşanma dönemindeler. eşimle hem yardım olsun diye hemde doğum hediyesi olarak park yatak almak istiyoruz. evinde park yatak olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi handeyavas
stork%20pembe.jpg

canım bu modelin aynısı var bende,bebek kızmı erkekmiydi onu yazmamışsın,ayrıca birsürü kıyafet te var kız bebek için.,görüşelim özelden

• Konu Sahibi handeyavas
storkparkyatakzb8.jpg

stork markalı park yatak...malzeme çantalı...mağazalarda 150 lira...kargosuda benden 80 lira arkadaşım.....................:sm_cool:

• Konu Sahibi handeyavas
konu silinebilir

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi handeyavas
bebeğin cinsiyeti kız. angelsima arkadaşım park yatağın fiyatını yazarsan sevinirim. ayrıca ben 5 aylık olana kadar giyebileceği kıyafetleri kendimden vereceğim. birkaç bişeyde verdim. bakalım fiyatta anlaşabilirsek giysi konusunuda konuşuruz. lütfen yüksek bir fiyat koymaa. birde park yatağın içinde hangi malzemeler var onlarıda yazarsan sevinirim. mesela yatağı şiltesi falan varmı birde ayriyeten onları aramayayım yani.

handecim topiğimi ziyaret edersen sevinirim. fiyat konusunda anlaşabiliriz. siz ne kadara kadar düşünüyorsunuz.ayrıca yatak hediyeli. cevabını bekliyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/ikinc...en-cook-az-kullanilmis-bebek-park-yatagi.html

X