Vücut Kremleri Parfümlü vucüt kremi

Vücut kremleri, losyonlar

kiss mee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
52
0
38
kızlar banyo sonrası önerebileceginiz kalıcı bi krem varmı bütün vucuda sürülen ve sıkılaştıran ne bilim kayganlık veren ve güzel koku oluşmasına neden olan bi koku yada krem???

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım bi krem var. Banyo sonrası kullanılıyor. Hatta banyoda da kullanılan bi peeling tarzı bi ürünü var. Sonra da banyodan çıkınca kremini sürüyorsun. Kokusu mükemmel.Üstelik arkadaşım uzun süredir kullanıyor göğüslerini toparlayıp vücudu sıklaştıryo demişti. Ben kısa süre olmasına rağmen çok memnun kaldım. Tenimin yumuşaklığı bi yana kokusu beni çok etkiledi.

adı nedir bu kremin ??????

Bende arkadaşımdan aldım canım herbalife ın bi kremi bu.. Valla ben kokulara hassas ve teni alerjik olan birisiyim. Korkarak aldım ama hiç korktuğum gibi olmadı.. Her duşta kullanıyorum.

tatlım bn başka bi forumda okumuştum, pupa miss milky duş jelleri ve kremi body butter yada köpük nemlendiricisi varmış. çilekli, pamuk şekerli, beyaz çikolatalı, vanilyalı falan...yorumları çok iyiydi meraklandım sipariş verdim. gelince yorumumu yazarım

biotherm in var arkadaslar sprey seklinde yesili sarisi mavisi var SIK vücuda ne parfüm ne deo canlilik kazandiriyor vücuda ve misler gibimmm kokuyosunn ama krem ben henry bendel kullaniyom arkada amerikadan getirmistii

bende arko nemin yeni çıkan meyveli serisini kullanıyorum( mango ve mandalin). meyve gibi kokuyorum kalıcıda.

kızlar banyo sonrası önerebileceginiz kalıcı bi krem varmı bütün vucuda sürülen ve sıkılaştıran ne bilim kayganlık veren ve güzel koku oluşmasına neden olan bi koku yada krem???

nina ricci şakkıdı
mükemmel kokuyor, kalıcı + ipek gibi parlaklık kazanıyo cilt

the body shop white musk serisini kullanıyorum,duş jeli,vücüt losyonu,vücüt spreyi.kokusu çok güzel.
aynı serinin parfümü,roll-on,simli kremi var.tüm ürünler aynı parfümü içerdiğinden daha kalıcı oluyor.

ayrıca the body shopun koccccaman kavanozlardaki kremlerinde iki al bir öde kampanyası varmış gerçekten yumuşacık yapıyo.

ben avonun parfümlü kremlerinden kullanıyorum çok kalıcı ve mükemmel kokuyor.

avonda kampanya var celebre ve kremi 27 milyonaa ondan alcamm kreminide kullanınca parfüm daa kalıcı olurmuşş

avonda kampanya var celebre ve kremi 27 milyonaa ondan alcamm kreminide kullanınca parfüm daa kalıcı olurmuşş

evet kesinlikle daha kalıcı oluyor.yalnız ben avon blue rush vücut jelini kullanıyorum jel şeklinde ve banyodan sonra sürüldüğünde gerçekten bi serinlik hissediyorum.a.s

the body shop un vanilyalı vucut losyonu var tavsiye ederim 3 yıldır aynı losyonu kullanıyorm artık derime işledi :9 vanılyalı kokuları seviyorsanız bi deneyin derim.

the body shopn tum body butterları, losyonları mükemmel. ayrıca pupa miss milkie de cok süper.

parfumlu vücüt kremleri.. kendi kullandıgın parfume ait vücut kremini sürdükten sonra parfumu sık inanılmaz güzel bir kombinasyon oluyor. adamalr bosuan yapmamıs =) bu ay cıkacak yeni katalogta parfumlerin kremleri 3 tanesi 15 ytl sanırım. eger avonda kullandıgınız parfum varsa alın deneyn der m=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…