Paranoyak oldum sayesinde...

ssaryms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2014
382
143
32
Önceki konularda bilen bilir.eşimle 2 defa kıskançlık,aldatma vs.adı herneyse o yüzden büyük derece tartışmalar yaşadık.o bi kaç kız ark.ve kuzeniyle gece vaktı mesajlaşmış gündüzleri bi kaç defa konuşmuş.savunma olarak gece mesajlaşmadığını hal hatır dışında hiçbirşey olmadığını soyledi.ben sadece gönlünü hoş tutmak için konuştuğunu düşünüyorum.birde benden gizli facebook hesabı olduğundan şüpheleniyorum.kendi maili üstüne farklı bi isimde var ama sanki kullanılmıyor,bununda açıklamasını benim hesabım yok.üni yıllarında belki arkadaşıma mail adresi vermiş olabilirim hani anlık istemişse falan dedi.hiç telefonunda açık yakalamadım ama bi kaç defa facebook giriş sayfası,facebook mesajlar başlıklı geçmiş sayfası buldum haliyle hesap açık olmadığından birşey geçmedi elime. Bu olaylardan sonra çok fazla güven kaybettim.eline her telefon aldığında,dışardan gelip direk duşa girdiğinde,ben onu arzulayıp onun beni reddetmesinde,bana göre az bi sex hayatımızın olmasında herşeyden bi olay çıkartmaya başladım.uykularımı kaybettim.artık tek düşündüğüm söyle olursa şöyle yaparım.şöyle intikam alırım.o kadar abartır oldumki annemlere gitsem tek başıma ansızın bi anda eve gelmek onun yanlızken ne yaptını görmek gelio,yada arkadaşlarla bi yere gitsek aklımdan hep sanki eşim bi kızla gizli saklı o mekana gelirse ne yaparım gibi olağandışı düşünceler geçiyo.bunları kendimden uzak tutmaya çalışıyorum,saçma düşünceler diorum farzetki en kötüsü geldi başına metresi var genede sen kazandın bak kocan her akşam yanında yatıyo die avutmaya çalışıyorum.ama yok.kendimi çok zor yeniyorum telefonunu karıştırmamak için.ama dün akşam malesef yenik düştüm.mesajlarda bilinmeyen bi numaradan pazar 22.30 da ikimizin olduğu bi foto atılmış.ne cvp verilmiş nede başka bişey.işin grip yanı dünde eşim whatsaaptan msj attı hani ikimizin fotosu varya onu profil yapsana die.(ben telefonu karıştırmadan önceydi). Sabaha kadar uyuyamadım neler düşünmedimki elbiselerini çöp torbasına koyup yakmayı,arabasının camlarını kırmayı neler neler. Sonra salak dedim kendime öyle bi halt olsa bu adam bir haftadır bu msj hiç görmedimi.belki sana olta atıyo.dedm sabahta saat5 cıvarı aldım telefonunu tekrardan facebooktan mail adresine şifre isteme gönderdim güvenlik için doğum günü istedi ama doğrulamadı demekki gerçekten onun facesi değil.onu öğrenmiş oldum.ama şimdide taktım bu hangi adresten faceye giriyo o zmn ??? Oof kafayı yicem ya düşünmek istemiyorum artık,kendi kendime konuşmak istemiyorum,olmayan bi problemi nasıl çözerim.problem arıyorum sanki kendime

şurayı tam anlayamadım başka bir numara ikinizin resmini eşine mi atmış? her dakika bu düşüncelerle boğuşmak insanı mahveder ya, önce şunu kabullenmen gerekir bazı şeylerin önüne geçilmez aldatıyorsa bile er geç ortaya çıkacaktır. aklını başka şeylere vermeye çalış hiç iyi gözükmüyor durumun.

oyyy çok fena takıntı olmuş, aslında neferet ederim "hemen bi doktora görünün" sözlerinden ama sanki böyle mi yapsanız. Çekilir değil şu düşünceler.

Paranoyaklık değil bence bu, resmen tedbir.
Bu şekilde yıpratıcı da olsa, kendinizi hazırlamanız açısından faydalı bile bence bu haliniz. Yakında yüzleşecek gibisiniz çünkü anlattıklarınıza bakılırsa. :/

Amanın bu saplantı ne?
Aldatıyorsa kendi bilir, yol verirsiniz.
Hiç bir şey gizli kalmaz , elbet çıkar ortaya.
Elbiseleri yakmalar, camları kırmalar...düşünmeyin bunları.
Hasta etmiş sizi bu durum, kezzap falan aklınıza getirmeyin aman haa.
Kendinize yazık, hiç bir şey akıl sağlığından önemli değil.

şurayı tam anlayamadım başka bir numara ikinizin resmini eşine mi atmış? her dakika bu düşüncelerle boğuşmak insanı mahveder ya, önce şunu kabullenmen gerekir bazı şeylerin önüne geçilmez aldatıyorsa bile er geç ortaya çıkacaktır. aklını başka şeylere vermeye çalış hiç iyi gözükmüyor durumun.
Evet kayıtlı olmayan bi numara bi düğünde eşimle beraber çekindiğimiz bi fotoyu eşime atmış.hani dicemki farklı bi poz hayır? O pozu eşimin telefonuyla çekinmiştik bendede mevcut olan bi foto bugun aradım numara kapalı ne whatsappı var ne bilinmeyen numaralara kayıtlı

Valla istedikten sonra dışarıda başka bi tel, başka hat kullanır herşeyi yapar.kendinize bi iyilik yapın ve kendi haline bırakın ve ilgi gösterin, eğlenceli olun, sizinle olmaktan keyif almasını sağlayın. Arada da ona çok güvendiğinizi söyleyin, nasıl tepki verdiğini ölçün ve "bi arkadaşın eşi"... Diye başlayıp ufak ufak ağzını arayın, tepkilerine bakın. boşuna endişeleniyorsunuzdur inşallah.

Evet kayıtlı olmayan bi numara bi düğünde eşimle beraber çekindiğimiz bi fotoyu eşime atmış.hani dicemki farklı bi poz hayır? O pozu eşimin telefonuyla çekinmiştik bendede mevcut olan bi foto bugun aradım numara kapalı ne whatsappı var ne bilinmeyen numaralara kayıtlı
Üzgünüm ama benim aklıma direkt olarak eşinizin konuştuğu bir kız evli olduğunu öğrendi ve eşinize bunu göstermek için fotoğrafı attı gibi geldi. Ayrıca gerçek doğum günü şifresini girmemesi hiçbir şeyi kanıtlamaz, adam belli ki farklı bilgilerle bir hesap açmış. Bana gerçekten şüpheli geldi.

Paranoyaklık değil bence bu, resmen tedbir.
Bu şekilde yıpratıcı da olsa, kendinizi hazırlamanız açısından faydalı bile bence bu haliniz. Yakında yüzleşecek gibisiniz çünkü anlattıklarınıza bakılırsa. :/
Bilemiyorum,bu anlattıklarım tabikide en kötü yanları i tarafından bakınca öyle gece gezmesi falan yok işinede sadık olduğunu düşünüyorum aile şirketinde çalışıyo bi kaç kez geç gittiği için babasından fırça yedi hani desemki zırt pırt dışarı çıkıyo oda yok.bütün mesele telefon.benmi çok abartıyorum şüphe duymakla.mesela
Üzgünüm ama benim aklıma direkt olarak eşinizin konuştuğu bir kız evli olduğunu öğrendi ve eşinize bunu göstermek için fotoğrafı attı gibi geldi. Ayrıca gerçek doğum günü şifresini girmemesi hiçbir şeyi kanıtlamaz, adam belli ki farklı bilgilerle bir hesap açmış. Bana gerçekten şüpheli geldi.

Bende ilk öyle düşündüm yanlız msj ta pazar günü atılmış adamın salak olması lazım bi kızdan geldiyse silmemesi için anlam veremedim

Eşime soramıyorum çünkü daha önceki tartışmalarda telimi karıştırma karıştırsanda sen bişey buldum sansanda bulamassın çünkü yok.kendi kendine yorum yaparsın.seni aldatmadım aldatmamda sadce sen kendini üzersin.Die uyardı eğer sorarsam bu sefer çok büyük tartışma çıkar bide haksız yada ispat edebileceğim bişey yok.hani kesin bi kanıt olsa sadece süphe çok zor durumdayım eşime bakıyorum bi çevremdeki erkeklere bakıyorum çok farklı ne bilim şimdi diceksiniz namazlı abdestli insanda aldatır Die.ama acaba diorum gerçekten bişey yok sadece benim kötü yorumlamammı

Allah allah baska bi telefonu mu var kocanin yoksa niye cift resmi atsin o numara? Sen mesajlasmalari yakalayinca baska telden yapmaya baslamis heralde

Paronayalarina gelince, aldatilan kadinlarda genelde oluyo bu durum maalesef. Ama senin hakli gerekcen var gecmiste gordugun facebook hesabina giris falan da supheli. Bilgisayara casus kur bikac gun evden de git ne naneler yedigi ortaya cikar

Çok yoruldum yemin ediyorum heralde bi kızla yakalasam bu kadar sorun yapmam senyoluna ben yolma derim ama bu çok bambaşka bişey ya ne yanında huzrum var ne uzakta Of allahım yardım et. Şuanda 30 saati aşkın uykusuzum en iyisi galiba uzman birinden yardım almak

benim takıldığım konu eşinin biranda seni arayıp 2mizin fotosunu profil fotosu yap demesi.gözünü dört aç eğer bu işte bi halt varsa kadın senin tanıdığın biri.yakınlarında olan biri olabilir.kadınla aralarında bi sıkıntı olduysa kadına nispet yapmak için koydurtmuş olabilir

aramamış pardon.whatsapptan msj atmış.o zaman ok.söylediklerim çürüdü.adam öyle bakınırken senin fotonu görüp, ikimizinkini koysana falan demiş.normal gibi geldi ama bilemedim

Hattın dökümüne bakın internetten...

aramamış pardon.whatsapptan msj atmış.o zaman ok.söylediklerim çürüdü.adam öyle bakınırken senin fotonu görüp, ikimizinkini koysana falan demiş.normal gibi geldi ama bilemedim[/ ya her eş diyebilir ikimizn fotosunu koy die orda sıkıntı yok benim aklıma takilan yabancı bi numaradan foto atılıyo bi hafta sonra o foto bendede var onu koymamı istıyo.yani yabancı numaradan atılan fotomuz bendede vardı ama bu yabancı kimki bizim fotomuz var ve nie eşime atıyo.hani farklı bi açıdan çekilmiş olsa dicemki ya o ortamda bulanan biri bizi çekmiş onu eşime hani hatıra olsun die attı diyim.ama yok o foto o açıyla eşimin telden çektik bendede var aynısı eşimdede var ama yabancı bi numara tekrar yolluyo ilginç yaaa

X