Pantolonumdaki regl kanının izi nasıl geçer?

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.622
1.121
Merhaba arkadaşlar. En sevdiğim pantolonuma regl kanı geçmiş. Dışarıdaydım hastalandığımda, öyle olunca kan pantolonuma geçmiş. Pantolonu çamaşır makinesine yıkattım dün, her ne kadar leke birazcık geçmiş olsa da sarımsı-kahverengimsi çok kötü bir leke kalmış. En sevdiğim, en rahat, en çok yakışan pantolonumdu. Bu lekeyi geçirebileceğim herhangi bir ürün veya yöntem biliyor musunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Keske makineye atmadan mudahale etseydiniz. Bir kere yikanip cikmayinca leke genelde yerlesiyor.
Kan lekesini ben soguk su ve kati el sabunu ile citileyerek cikariyorum. Leke kalmıyor.
birebir uyguladigim yotem. Ben bu durumda biraz kalip sabunlu soguk su da bekletirdim. Ve tekrar 20 30 derecede yikardim. Cok umudum yok ama denemeye deger. Çünkü yerlesmis leke. Ondan sonra sa kimyasallari denerdim.

Vanishi lekenin üstüne koy citile bikac saat sonra yıka makinada ben oyle çıkarıyorum bulaştığı zaman
Ama sen yıkamışsin önceden yine olur mu bilmem dene

Dün bir paylaşım görüp ekran görüntüsünü almıştım.
Lekelerin nasıl cikartilabilecegi ile ilgili bir tabloydu
Kan için hidrojen peroksit diyor.
Evinde hidrojen peroksit olmayan da ne bilim yani
Onun dışında bir fikrim yok ne yazık ki
Eczanelerden temin edilebilir belki hidrojen peroksit, bir sorsa konu sahibi?

Merhaba arkadaşlar. En sevdiğim pantolonuma regl kanı geçmiş. Dışarıdaydım hastalandığımda, öyle olunca kan pantolonuma geçmiş. Pantolonu çamaşır makinesine yıkattım dün, her ne kadar leke birazcık geçmiş olsa da sarımsı-kahverengimsi çok kötü bir leke kalmış. En sevdiğim, en rahat, en çok yakışan pantolonumdu. Bu lekeyi geçirebileceğim herhangi bir ürün veya yöntem biliyor musunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
kan lekesi deseniz yeterdi. kanın nereden ve ne sebeple aktığının ne önemi var?

cinayet sebepli kan lekesi olsa neyse... :)

Lekeyi iyice soğuk suda ıslatıp üzerine bolca bulaşık deterjanı döküp iyice yıkayın çıkarsa böyle çıkıyor .

kan lekesi deseniz yeterdi. kanın nereden ve ne sebeple aktığının ne önemi var?

cinayet sebepli kan lekesi olsa neyse... :)
Binlerce kadının bulunduğu bir forumdayız, ayda bir kanadığımızı düşünürsek bu çok litre kan demek olur, illa ki birimizden birimizin başına gelmiştir. Regl kanı diye belirtince kanın konumunu anlamamız açısından da güzel bir isimlendirme yapmış konu sahibi.
Cinayet kanını adet kanıdan normal görmenize mi şaşırsam, adet yahut regl dediğimiz olayın dile getirilmesinden rahatsız olmanıza mı şaşırsam...

konu sahibi pratik bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Ben de benzer bir lekelenme yaşarsam çözümünüzü kullanmak isterim

X