PANKREAS İLTİHABI PANKREATİK

Ayla 3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
80
51
51
Merhaba ben 49 yaşındayım yaklaşık beş ay önce halsizlik iştah kesilmesi kilo kaybı bulantı başladı ilk tespit edilen midede helikobakteri metaplazi oldu üçlü antibiyotik kullandım fakat şikayetlerim devam etti gastroentoloji doktoruna gittim bana pankreatik gecirmissin cmv virüsü bulaşmış bağışıklık sistemin çökmüş dedi yaklaşık üç aydır antibiyotik içiyorum batın emar cekildi pankreatik ile ilgili bişey görünmedi ama doktor ultrasyonda baktiginda safrada çamur iltihap pankreas başında yağlı ödem yani iltihap var dedi iki profosor gezdim şikayetlerim devam ediyor iştahsızlık halsizlik bulantı yemek yiyemiyorum yoruldum artık yemek yemek eski enerjime dönmek istiyorum benim gibi yaşayanlar oldumu cevap alabilirmiyim arkadaşlar lütfen

Bildirim geldi bana konunuzla ilgili.
Sağolsunlar,teşekkür ederiz kendilerine. Tüm üyelere bildirim gitmesini sağladılar.

Ayla 3535 Ayla 3535 takip ettiğim bir profesör var. Ona kim ne sorsa sosyal medyadan bile hemen cevap veriyor ve alanı değilse arkadaşlarına yönlendiriyor. Cvsi başarılarla dolu. Yasaksa buradan söylemek, özelden yazayım ismini tabii isterseniz Mune Mune

İlk kısmı yaşadım yaşıyorum mide mikrobu diye bilinen mikrobun çok zor geçtiğini hatta tedaviden çok yaşam tarzı ile ilgili olduğunu çözdüm doktorda öyle demişti 3lu antibiyotik ile tekrarlar dedi başka ilaç vermişti. 2 3 gündür yine kötüyüm güç bela brokoli bulup bir tek onu yiyorum bana çok iyi geliyor

İlk kısmı yaşadım yaşıyorum mide mikrobu diye bilinen mikrobun çok zor geçtiğini hatta tedaviden çok yaşam tarzı ile ilgili olduğunu çözdüm doktorda öyle demişti 3lu antibiyotik ile tekrarlar dedi başka ilaç vermişti. 2 3 gündür yine kötüyüm güç bela brokoli bulup bir tek onu yiyorum bana çok iyi geliyor
Midede helikobakteri metaplazi için iki hafta önce gittim gayta testi yapıldı kan testleri yapıldı doktor tamam bitmiş midede bişey yok dedi asıl sıkıntım safrada çamur iltihap ve pankreatik pankreas başında iltihap

Merhaba ben 49 yaşındayım yaklaşık beş ay önce halsizlik iştah kesilmesi kilo kaybı bulantı başladı ilk tespit edilen midede helikobakteri metaplazi oldu üçlü antibiyotik kullandım fakat şikayetlerim devam etti gastroentoloji doktoruna gittim bana pankreatik gecirmissin cmv virüsü bulaşmış bağışıklık sistemin çökmüş dedi yaklaşık üç aydır antibiyotik içiyorum batın emar cekildi pankreatik ile ilgili bişey görünmedi ama doktor ultrasyonda baktiginda safrada çamur iltihap pankreas başında yağlı ödem yani iltihap var dedi iki profosor gezdim şikayetlerim devam ediyor iştahsızlık halsizlik bulantı yemek yiyemiyorum yoruldum artık yemek yemek eski enerjime dönmek istiyorum benim gibi yaşayanlar oldumu cevap alabilirmiyim arkadaşlar lütfen
Çpk geçmiş olsun. Birkaç ay önce babam pankreatik oldu. Doktorlar il başta anlamadı çünkü hastalıpıa sebep olacak şeyleri sordular, bu ara pikniğe gittimi, bir böcek ıaırması oldu mu, herhangi daha çnce içmediği bir bitki çayı içti mi, evde hayvan besliyor musunuz diye sordular..ncak hiçbiri yoktu sürekli evde yatan biriydi. Çok, doktor gördü ve buna sebep olabilecek birşey olmadığını, ve bu durumun öok tuhaf olduğunı söylediler. Sonra başka bir doktor daha önce hiç kullanmadığo bir ilaç kullandı mı dediler. Sadece covit aşısı olmuştu. Ondan şüphelendiler. Tahlillerde çıkıyordu ama ultrasonda hiçbir sorun gözükmüyordu. Hastanede yattı bir süre sonra iyileşti şükür. Sürekli serum, antibiyotik uygulamışlardı diye hatırlıyorum. Damardan verdikleri ilaçlar neydi onu bilmiyorum açıkçası. Siz nerdesiniz şehir olarak? Babam ümraniye devlette yattı ve doktorlar cidden çok iyiydi ve çok, iyi ilgilendiler.. Konu hakkında tek bilgim bu malesef. Tekrar çok geçmiş olsun

X