Panik halinden ve kasılmadan nasıl kurtulurum yardım edin.

Her şeye rağmen seviyorsan al bu odunu bir önce psikoloğa götür insan gibi davranmayı öğrensin, sonra da jinekoloğa git orada da doktor ağzının payını versin. Zorlayıp yırtınca ne olacak acaba poponun üzerine oturamayınca oh ne iyi yaptım vay be mi diyecek. Haddini bildir sen haksız falan değilsin
Evet ya beni değersiz hissetmesine hakkı yok kesinlikle

Merhabalar herkese ben yeni evliyim. Tüm zorluğa rağmen bir şekilde evlendik. İlk günlerinde regl olduğum için rahattım biraz ama dün gece ilişkiye girmeyi denedik ve ben bayağı panik yaptım ve kasıldım. Sürekli böyle devam edince gece en sonunda eşimin bana saymadığı laf kalmadı. Sabah da yüzüme bile bakmıyor. Geceden önce sürekli iyi davranıp tatlı tatlı yaklaşması geceden sonra olmazsa bitecek ve soğuk olacak endişesi de vardı gerçek oldu. Panik halinden ve kasılmadan nasıl kurtulurum yardım edin.
Eşiniz hangi mağaradan inmiş ya. O hanzo böyle davrandıkça daha çok kasılırsınız siz. Bende birlikte olamıyodum, bir buçuk ay boyunca. baktım olmuyor doktora gidelim diye ben darladım adamı, olur zamanla kasma kendini derdi hep. hiç üstüme gelİp ne beni ne kendini strese sokamadı. olması gerektiği gibi.

Şimdi böyle alışırsa böyle devam eder, cinsellik böyle bir şey değil sevgi dolu olmalı hadi erkeklerde öyle değilse de öğrenecek karısı için en azından şefkatli olmayı öğrenecek
Bu hırboya boyun eğip böyle alıştırmayın, en baştan bir tatlı dille konuşun yine de anlarsa

Eski konuları okudum da, ailenle nikah nerede olacak tartışması yüzünden görüşmeyi kesen ve kendi ailesinin dahi ikna edemediği biriyle evlenmişsin. İntiharı bile düşünüyormuşsun bu durumdan ötürü. Panik atak vs yaşıyormuşsun, zaten psikolojik sıkıntıların varken evlenmişsin. Demem o ki zorlaya zorlaya evlenmişsin. Nişanlıyken ilgi alakayı da kesmiş. Ne bekliyordun ki? Böyle bir adamdan harika bir koca beklemiyordun herhalde. Hödük olduğu nişanlıyken de belliymiş...

Bu arada problemin vajinismus gibi duruyor. Böyle bir adam vajinismustan bile bihaberdir eminim de neyse. Psikolojik destek alabilirsin bu durum için. Karşında böyle bir koca varken ne kadar fayda görürsün orası meçhul.

Yaşadığınız şey çok normal. Kasılmanızdan bahsediyorum. Eşinizin bir öküz olduğundan bahsetmiyorum onu hepimiz anladık. yetiştirilme tarzlarımızdan dolayı ve etraftan duyduğumuz kötü ilk gece tecrübelerinden dolayı bir korku oluşuyor çoğumuz da. Bunu düzeltmesi gereken kişi eşiniz zaten sevgi ve şefkatle zamanla bu işi çözülüyor. Kendinizi suçlu hissetmeyin karşınızdaki kişinin suçu. Size çöp muamelesi yapmasına da izin vermeyin ilk geceden birlikte olamadınız diye yüzünüze bakmıyorsa bence bi düşünün

Yaşadığınız şey çok normal. Kasılmanızdan bahsediyorum. Eşinizin bir öküz olduğundan bahsetmiyorum onu hepimiz anladık. yetiştirilme tarzlarımızdan dolayı ve etraftan duyduğumuz kötü ilk gece tecrübelerinden dolayı bir korku oluşuyor çoğumuz da. Bunu düzeltmesi gereken kişi eşiniz zaten sevgi ve şefkatle zamanla bu işi çözülüyor. Kendinizi suçlu hissetmeyin karşınızdaki kişinin suçu. Size çöp muamelesi yapmasına da izin vermeyin ilk geceden birlikte olamadınız diye yüzünüze bakmıyorsa bence bi düşünün
İkimiz de sakinleşince konuştuk ve hatasını anladığını söyledi. Dönene kadar deneyeceğimi olmazsa tedaviyle çözüleceğini anlattım güzelce. İnşallah düzelir çünkü severek evlendik. Sabah sabrın yoksa ciddi şekilde boşanırım dedim herhalde ciddi olduğumu gördü.

Merhabalar herkese ben yeni evliyim. Tüm zorluğa rağmen bir şekilde evlendik. İlk günlerinde regl olduğum için rahattım biraz ama dün gece ilişkiye girmeyi denedik ve ben bayağı panik yaptım ve kasıldım. Sürekli böyle devam edince gece en sonunda eşimin bana saymadığı laf kalmadı. Sabah da yüzüme bile bakmıyor. Geceden önce sürekli iyi davranıp tatlı tatlı yaklaşması geceden sonra olmazsa bitecek ve soğuk olacak endişesi de vardı gerçek oldu. Panik halinden ve kasılmadan nasıl kurtulurum yardım edin.
Eşinizden kurtulun bence

'' En sonunda eşimin bana saymadığı laf kalmadı ''
bu cümleyi okuyunca inan içim kıyıldı resmen. yaşınız muhtemelen benden gençtir. moralinizi bozmak gibi olmasın ama eyvah eyvah diyorum. allah yardımcınız olsun

Eski konuları okudum da, ailenle nikah nerede olacak tartışması yüzünden görüşmeyi kesen ve kendi ailesinin dahi ikna edemediği biriyle evlenmişsin. İntiharı bile düşünüyormuşsun bu durumdan ötürü. Panik atak vs yaşıyormuşsun, zaten psikolojik sıkıntıların varken evlenmişsin. Demem o ki zorlaya zorlaya evlenmişsin. Nişanlıyken ilgi alakayı da kesmiş. Ne bekliyordun ki? Böyle bir adamdan harika bir koca beklemiyordun herhalde. Hödük olduğu nişanlıyken de belliymiş...

Bu arada problemin vajinismus gibi duruyor. Böyle bir adam vajinismustan bile bihaberdir eminim de neyse. Psikolojik destek alabilirsin bu durum için. Karşında böyle bir koca varken ne kadar fayda görürsün orası meçhul.
Aslında o sıkıntıyı da çözdük aileler de barıştı o şekilde sıkıntısız evlendik. Benim için barıştı eşim anladı benim de onun da öncelik kurduğumuz yuva olduğunu.
Vajinismus ile ilgili de bugün ben çok üstüne geldiğim için olmadı iyice dedi bana. Farkına vardı çok şükür. Balayı dönüşünde de olmazsa tedaviyi olmamı kabul etti.

Konu başlığı dağ ayısı kocamdan nasıl kurtulurum olmalıymış. İlk geceden bunları yapan bir adam için çırpınmanızı mantıksız ve saçma buluyorum kusura bakmayın. Sizin gibi bir çok kadının da kendini kandırma ve avutma biçimi bu ' öyle biri değil aslında' 😃 tam da öyle biri gerçekte ve yaşadıkça göreceksiniz malesef

X