Panik halinden ve kasılmadan nasıl kurtulurum yardım edin.

gullllnnuurrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
47
-10
Merhabalar herkese ben yeni evliyim. Tüm zorluğa rağmen bir şekilde evlendik. İlk günlerinde regl olduğum için rahattım biraz ama dün gece ilişkiye girmeyi denedik ve ben bayağı panik yaptım ve kasıldım. Sürekli böyle devam edince gece en sonunda eşimin bana saymadığı laf kalmadı. Sabah da yüzüme bile bakmıyor. Geceden önce sürekli iyi davranıp tatlı tatlı yaklaşması geceden sonra olmazsa bitecek ve soğuk olacak endişesi de vardı gerçek oldu. Panik halinden ve kasılmadan nasıl kurtulurum yardım edin.

Merhabalar herkese ben yeni evliyim. Tüm zorluğa rağmen bir şekilde evlendik. İlk günlerinde regl olduğum için rahattım biraz ama dün gece ilişkiye girmeyi denedik ve ben bayağı panik yaptım ve kasıldım. Sürekli böyle devam edince gece en sonunda eşimin bana saymadığı laf kalmadı. Sabah da yüzüme bile bakmıyor. Geceden önce sürekli iyi davranıp tatlı tatlı yaklaşması geceden sonra olmazsa bitecek ve soğuk olacak endişesi de vardı gerçek oldu. Panik halinden ve kasılmadan nasıl kurtulurum yardım edin.
Eşine bir hayırdır çek önce dağ ayısına tövbe tövbe
Şöyle odunları adam yerine koyup yatağa alıyorsun bir de çemkiriyor mu
Kasmasan güzel sevişsen bu seferde kimle seviştin diye tepene çıkar bu

O seni ön sevişme ile gevşetecek sen de krem kayganlaştırıcı artık ne varsa kullan gerekiyorsa seni tahrik etmek ve gevşemen için bir kaç saat uğraşacak illaki olur ilk kez oluyor alışman lazım. Ne bu geyşa hizmeti mi bekliyor paşam kendi ne yapıyor acaba sinirlendim sabah sabah

Seni gerdiği için gevşeyemiyorsun tamamen kocan sebep iyice de strese sokmuş

Sağlık problemi yoksa vajinismus gibi senden olduğunu sanmam, problem kendini bir şey sanan kocan. Ne var bir iki gün sevişemeyince ölüyor muymuş bir de laf söylüyor

daha Yeni evllisin ve şimdiden böyle tavır yapan bir dangalakla
sanki suç işlemişsin gibi davranan adamla da ne bileyim

bide kendini suçlu görüyorsun en kötü olanıda bu

Eşine bir hayırdır çek önce dağ ayısına tövbe tövbe
Şöyle odunları adam yerine koyup yatağa alıyorsun bir de çemkiriyor mu
Kasmasan güzel sevişsen bu seferde kimle seviştin diye tepene çıkar bu

O seni ön sevişme ile gevşetecek sen de krem kayganlaştırıcı artık ne varsa kullan gerekiyorsa seni tahrik etmek ve gevşemen için bir kaç saat uğraşacak illaki olur ilk kez oluyor alışman lazım. Ne bu geyşa hizmeti mi bekliyor paşam kendi ne yapıyor acaba sinirlendim sabah sabah

Seni gerdiği için gevşeyemiyorsun tamamen kocan sebep iyice de strese sokmuş

Sağlık problemi yoksa vajinismus gibi senden olduğunu sanmam, problem kendini bir şey sanan kocan. Ne var bir iki gün sevişemeyince ölüyor muymuş bir de laf söylüyor
Yarım saatte oldurmaya çalıştı çok fazla panik ve ağlama nöbeti oldu bende. Bugün olmak zorunda yoksa seninle iyi olmam izlenimi veriyor farkında değil. Şimdi de yüzüme bile bakmıyor bana kocam deme bir daha falan diyor.

Bu kadar zorlayıp evlenmemen gerektiğini görmüş oldun umarım.

Esini karsina al duzgunce konus panik yaptigini boyle seylerin normal oldugunu vajinismus olabilcegini ancak sakin davranirsa birlikte asabilceginizi soyleyin. Sakince tekrar deneyin olmadi doktora gidersiniz fiziksel bir sorun olup olmadigini gorursunuz. Korkma uzulme olabilir atlatirsiniz merak etme

Yarım saatte oldurmaya çalıştı çok fazla panik ve ağlama nöbeti oldu bende. Bugün olmak zorunda yoksa seninle iyi olmam izlenimi veriyor farkında değil. Şimdi de yüzüme bile bakmıyor bana kocam deme bir daha falan diyor.
Boşan kızım ne diyim sana bu kütükle ömür mü geçer gerekirse 10 saat yapacak ne yani zorla tecavüz mü edecek evlendin diye saçma sapan

Esini karsina al duzgunce konus panik yaptigini boyle seylerin normal oldugunu vajinismus olabilcegini ancak sakin davranirsa birlikte asabilceginizi soyleyin. Sakince tekrar deneyin olmadi doktora gidersiniz fiziksel bir sorun olup olmadigini gorursunuz. Korkma uzulme olabilir atlatirsiniz merak etme
Yüzüme bakarsa konuşacağım bir:KK43:

Suçlu ve değersiz görüyorum
Her şeye rağmen seviyorsan al bu odunu bir önce psikoloğa götür insan gibi davranmayı öğrensin, sonra da jinekoloğa git orada da doktor ağzının payını versin. Zorlayıp yırtınca ne olacak acaba poponun üzerine oturamayınca oh ne iyi yaptım vay be mi diyecek. Haddini bildir sen haksız falan değilsin

Suçlu ve değersiz görüyorum
Seni bu durumda böyle bırakan ve tavır yapıp yüzüne bakmayan adam
Olacağına olmaz olsun

Ne saygısı var ne sevgisi anlayış sıfır bunun için mi evlenmiş

Hani iyi kötü zamanlarda birlik olmak

Aynı şeyi o yapsa birlikte olamazsa ne olur acaba

Sende tavır yapsan

Aklını kullan kendini ezdirme asla

X