Panik atan ve kapalı alan korkusunu yenen var mı ?

Prensescann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2017
4.790
3.000
40
Evet arkadaşlar yol yöntem deneyip başarılı olanınız var mı ? Ben terapistten randevu aldım ama Yenenlerden güzel tavsiyeler bekliyorum

Merhaba, hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum. Panik atak ve korkularınız için Access Bars seansı alabilirsiniz.

Benim değil ama eşimin vardı.

Ben de yaptırdım access bars ama o dönemde panik atağım yoktu , çok hoşuma gitmişti , sıkıntılarım vardı ama şimdi panik atağa dönüştü , çok ama çooookkk bi hastalıkmış , üç aydır falan var , haftaya ofelya thomas a gideceğim , Ankara’da yaşıyroum , eşin nerde gitti access e

Ben de yaptırdım access bars ama o dönemde panik atağım yoktu , çok hoşuma gitmişti , sıkıntılarım vardı ama şimdi panik atağa dönüştü , çok ama çooookkk bi hastalıkmış , üç aydır falan var , haftaya ofelya thomas a gideceğim , Ankara’da yaşıyroum , eşin nerde gitti access e

eşim İzmir'de gitti. Çok geçmiş olsun sana da burdan destek istersen özelden yazabilirsin sevgiler.

Fazlasıyla yendi hem de:spor: evden dışarı çıkamaz haldeydi, gerçekten zor bir süreçti. 4 kez bars seansı aldı, aynı zamanda tüm korku ve kaygılarıyla ilgili temizlemeler yapıldı seansta.

Bahsettiğiniz seanslar ne bi fikrim yok lakin panik atak hastasıyım şu an abartılacak kdar bir durumda değilim. Hiçbi şey bana fayda etmiyordu yani ne doktorlar ne ilaçlar ne aile ne sevgi. Çok yıprandıktan sonra artık dedim yeter beni bu hastalık bu kadar yönetemez kendime bunu yapmam geleceğimle oynamam (ki bi çok şeye etki etti) hiç mantıklı değil dedim. Gerçi panik atakta mantık çalışmıyordu ama olsun :KK70: kişisel gelişimle uğraştım kendime korkmayacağımı telkinledim sürekli. Bunu yenebileceğime öylesine inanmıştım ki. Beni bu hastalığa iten sınav stresiydi üniversiteye gelmiştim gala derslerim çok iyi ama sınav sonuçlarım berbattı kurtuluşu bulmalıydım. Sınavlardan önce bayılmalar krizler kaldıramıyodum artık. Korkmıcam korkmıcam diye diye yerimde sayıklıyordum elim ayağım titriyodu nefesim kesiliyordu ama sürekli korkmıcam korkmıcam benden değerli değil korkmucam diye diye diye bir baktım ki hem derslerim mükemmel olmuş hemde artık benim bayılmalarım ve krizlerim azalmış. 10 aydan fazladır bayılmıyorum en güzeli bu:) dediğim gibi nolursa olsun korksam dahi korkmuyorum dedim yada sebepsiz yere paniğim tuttuysa sakinim diyordum ağlama krizi geçirirken bile sakinim diyodum. Tabi ilaçlarımı bırakmıyorum içiyorum düzenli ve devamlı şekilde.

İlk 2 3 dk kendimde değilken neler yaptıgımı hatırlamıyordum ama farkına vardığım ilk saniyeden itibaren; Bir şey yok hayır kendine gel sakinleş ve mantıklı düşün hemen şuan mantığına odaklan kendine gel sakin ol Nida mantığını kullan odaklan mantığını kullan yapabilirsin hadi kızım hadi kızıım:super::super:

Fazlasıyla yendi hem de:spor: evden dışarı çıkamaz haldeydi, gerçekten zor bir süreçti. 4 kez bars seansı aldı, aynı zamanda tüm korku ve kaygılarıyla ilgili temizlemeler yapıldı seansta.
nerde aldı bars seanslarını?

ay sormşum yaaa izmirde demişsin.. yani tamamen geçti mi bütün korkuları,
dört seans çok az değil mi

nerde aldı bars seanslarını?

ay sormşum yaaa izmirde demişsin.. yani tamamen geçti mi bütün korkuları,
dört seans çok az değil mi

Evet İzmir'de aldı. Rahatsızlığı sırasında birçok yöntem denedik ve en son antideprasan kullanmaya karar verildiğinde birisi bize önerdi Access Bars seansını. Gerçekten o kadar başarılı bir sonuç beklemiyorduk açıkcası. Eşim iyileştikten sonra ben bunu daha çok araştırdım ve eğitimlerini aldım. 2 yıldır da ben Access Bars eğitmenliği yapıyorum. Bu süreçte panik atak hastalarına da katkı oldum. Bazen 1 seansta bile sonuç almanız mümkün. Bazen 10 seansa da çıkabilir. Bu tamamen kendinize ne kadar izin verdiğinize ve katkıyı ne kadar alıp kabul etmeye istekli olduğunuzla alakalı. Bu bir seçim. Size en çok katkı olacak tedavi yöntemini bulmanız için neler mümkün? Sevgiler

Evet İzmir'de aldı. Rahatsızlığı sırasında birçok yöntem denedik ve en son antideprasan kullanmaya karar verildiğinde birisi bize önerdi Access Bars seansını. Gerçekten o kadar başarılı bir sonuç beklemiyorduk açıkcası. Eşim iyileştikten sonra ben bunu daha çok araştırdım ve eğitimlerini aldım. 2 yıldır da ben Access Bars eğitmenliği yapıyorum. Bu süreçte panik atak hastalarına da katkı oldum. Bazen 1 seansta bile sonuç almanız mümkün. Bazen 10 seansa da çıkabilir. Bu tamamen kendinize ne kadar izin verdiğinize ve katkıyı ne kadar alıp kabul etmeye istekli olduğunuzla alakalı. Bu bir seçim. Size en çok katkı olacak tedavi yöntemini bulmanız için neler mümkün? Sevgiler
Eve t ben de çöm zevk alarak yaptırdım access bars ı, ama o dönemler panik atağım yoktu , senşn adına sevindim böyle güzel bir yola girdiğin için , neler mümkün :) sınırlama YOk hiç hatırlıyorum , kazilyon kez ler var, çok güzle gerçekten

Eve t ben de çöm zevk alarak yaptırdım access bars ı, ama o dönemler panik atağım yoktu , senşn adına sevindim böyle güzel bir yola girdiğin için , neler mümkün :) sınırlama YOk hiç hatırlıyorum , kazilyon kez ler var, çok güzle gerçekten
Bak enerjin değişmeye başladı bile:halay:Bundan daha iyi nasıl olur?

Gelen hastaların genellikle en belirgin şikayeti ölüm korkusu duymasıydı. Kişi o an için bayılacağı ya da öleceği hissine kapılıyor ve vücut belirtileri bu yönde tepki vermeye başlıyor. Kalp çarpıntısı, spazm iradesine hakim olamadığı durumlarda nabız yükseliyor tansiyon ve iç basınç dengesinde bozulma yaşandığı icin kalp krizi geçireceği hissine kapılıyor ve bazen bayılabiliyor. Önce tetikleyen unsuru belirlemeli. Ataklar farklı hallerde farklı şekillerde ortaya çıkabiliyor. Birey tek başına aşamayacak durumda ise yardım almalı.

panik atağı biorezonanasla kolayca ve tamamen yenebilirsiniz iş yerinde arkadaşımda vardı habire kalbim pır pır derdi oturduğu yerde fln izmirde bi yere gitti biorezonanas tedavisi aldı geçti şimdi hiç şikayeti, yok

X