Panik Atak tedavisi için kimi önerirsiniz?

pozitifkiz59

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
377
121
Resmen hayatım kabusa döndü :KK43: Ankarada panik atak için kimi önerirsiniz? Ücreti uygun olan bir yer var mı bildiğiniz? Lütfen yardım edin :KK43:

Son düzenleme:
merhaba ben de yakin zamanda oanik atagin ayni zamanda insulin direnci oldugunu ogrendim. onve kan degerlerinize d vitamininize sonra insulin drienci ve sekerinize dikkat etmelisinoz tahliller vs bir sekilde yol gösterir. ben vucudumun verdigi sinyallerle doktora gitmiş ve sonrasında prediyabet oldugumu öğrenmiş biriyim yani tip 2 adayi oluyorum. tip 2 beslenmeyle duzelen bir durum bunu arastirmanizi tavsiyr ederim. oanik atakla ilişkisini kisaca aciklamaya calisayim panik atak ani tedirginlikler huzursuzluklar ataklar kalbin hizli çarpmasına bu da zamanla salgilanan insulin dengesinin bozulmasina boylelikle de sekere sebep oluyor. ben ki otla cople beslenirim ama kaygili bir insanim. bu acidan değerlendirirseniz umarim faydasi olur. gecmis olsun

aynı dertten muzdaribim. Allah belasını versin bunun, ikidir derste yakalıyor namussuz. cipralex diyorlar ama o da hissizleştiriyormuş, stres yapmayın, kafanıza takmayın, diyorlar. ben bunu beceremiyorum işte ne olacak ya böyle.

Dün geceden beri yerle bir etti beni
Bugün ağlamaktan gözlerim şişti
İlacımda yok hepsi Kıbrıs’ta kaldı
Aklımda sadece kötü düşünceler var
Heceden beri Eve sığamıyorum başım çatlıyor midem bulanıyor ayakta durunca bayılacak gibi oluyorum

Dün geceden beri yerle bir etti beni
Bugün ağlamaktan gözlerim şişti
İlacımda yok hepsi Kıbrıs’ta kaldı
Aklımda sadece kötü düşünceler var
Heceden beri Eve sığamıyorum başım çatlıyor midem bulanıyor ayakta durunca bayılacak gibi oluyorum
Burdamsnz

bende çok çektim o illettten ve artık tamamen kurtuldum, burda birçok kişi sordu kime gittiniz diye özelden yazıyorlar, soyismini hatırlasam yazıcam aöa hatırlkayamıyorum :) dilerseniz yardımcı olabilirim ama izmirde gittim ben istanbulda bilmiyorum. innşalllaahh kurtulursun canım çeken bilir bunu, dışardan kolay gibi görünür saçmasapan konuşlurlar saçmasapan tavsiye verirler, kabus gibi günlerdi. insallahhh birna önce kurtulursunuz

X