Panik atak/anksiyete

Evet gerçekten öyle çok dillendirmiyorum çünkü karsimdakine komik gelince sinir bozucu oluyor... daha önce yutabildigim yemege ,suya hic şükür etmemistim gercekten şükür etmek lazımmış Hala daha bogazimda birsey takılı kalmış gibi hissediyorum zaten cignemekten cenem kasiliyor surekli yutkundugum icinde kulaklarim da arada ağrıyor yani umarim ondandir şuan özellikle tek basima yemek yerken zorlanıyorum yutamam diye toplu ortamda çok olmuyor. atıştırma vs yapmıyorum yemek saatinden yemek saatine yiyorum oda ölmemek için

Yemeğe odaklanmayıp başka şeylerle uğraşacaz o zaman yemek yerken bir de ben de nefes darlığı oluyor sürekli ağzımdan nefes alma ihtiyacı duyuyorum bu sefer lokmalar iyice boğazıma diziliyor iyice daraldım valla :)

Ben bu yazdıklarınızın hepsini yaşadım en son da bu yutma güçlüğü ile uğraşıyorum be yaptıysam ne ettiysem geçmek bilmedi her bölüme gittim ama yok yok yok psikolojikmiş vay arkadaş ne yapacağız bilmiyorum

Şuan nasılsınız var mı bi gelişme lütfen buraya da yazın gelişmeleri

Şuan nasılsınız var mı bi gelişme lütfen buraya da yazın gelişmeleri
Cok daha iyiyim şükür herseyi yemeye çalışıyorum odaklanmayinca herseyi yutabiliyorum psikiyatriye gidiyorum 1 aydır oda iyi geldi 2 3 defa yaşadım yutma guclugu şimdilik sorun yok sadece bogazimda takilma hissi devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…