pamukçuk???

^^gxoxzbebexgxi^^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
156
1
37
slm kızlar kızımın dilinde beyaz yara gibi şeyler çıktı galiba pamukçuk diyolar:ecrin_bebek: cuma günü doktora gidecem ama gitmeden önce burda sormak istedim.. onların geçmesi için ne yapmam lazım tecrübeliler ne yaptıklarını yaabilirlermi? intte araştırdım sağlıklı her bebekte olan bişeymiş bu durum...

Her emzirmeden sonra ağızda kalan sütü temizlemek için bir çay kaşığı su ver,yalnız sadece bu kadar olsun.Fazlası iyi değil.Ayrıca Mikostatin süspansiyon kullan günde 3 kez.

gözbebegi canım birazcık karbonatlı su yap pamuga dök.ve bebeginin agzının içini temizle çok işe yarıyo.bide mikostatin al evde bulunsun.ertuğda olmadı ama ben aldım olur diye geçmiş olsun ihmal etme ama emmeyi bile bırakanlar varmış bu pamukçuk yüzünden öptük

gözbebegi canım birazcık karbonatlı su yap pamuga dök.ve bebeginin agzının içini temizle çok işe yarıyo.bide mikostatin al evde bulunsun.ertuğda olmadı ama ben aldım olur diye geçmiş olsun ihmal etme ama emmeyi bile bırakanlar varmış bu pamukçuk yüzünden öptük

canım bende onu duydum ama pamuk deil bi tülbent yada menille silinio sanırım bu daha ii olur çünkü pamuk agzında kalıntı bırakabilir..

UNVERE canım tabi dediklerin daha iyi olur.ben yapmadım çünkü ama şöyle düşündüm pamuk ıslanınca belki yapışmıyodur diye ondan başka bişe yazmadım.öptüüüm:1hug:

benim kızımda da oldu pamukçuk dr a söyledim ilaç vermedi. banada karbonatlı suya tülbenti ıslat hafifçe dilini sil dediler. ama kızımın dilini yakalıyabilene aşk olsun. naniknanikdün yaptım ama henüz sonucu göremedim uyanınca bakıcam.

slm kızlar kızımın dilinde beyaz yara gibi şeyler çıktı galiba pamukçuk diyolar:ecrin_bebek: cuma günü doktora gidecem ama gitmeden önce burda sormak istedim.. onların geçmesi için ne yapmam lazım tecrübeliler ne yaptıklarını yaabilirlermi? intte araştırdım sağlıklı her bebekte olan bişeymiş bu durum...

valla ben farkında değildim benim oğlumdada varmış bence doktora götürmene gerek yok emzirmeden sütten dolayı olan bişey...

Karbonatlı suya kulak çubuğunun pamuğunu batırıp diline sürerdim kızımın.
Tülbent yada pamuktan rahatsız olurdu ama kulak çubuğunu kendi de yalardı. :)

X