Pamuk Prensesim Geldiiiiii

sulecim canım sağlıkla büyüt kızını gülümseyerek okudum yazdıklarını allah meleğini sana bağışlasın hayırlı ömürler nasip etsin inş

allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah:Saruboceq:

Mutlu huzurlu hayırlı bir ömür onun olsun veeeeeeeeeeeeeeeeeee nazımızın edamızın en kısa sürede bir kardeşi olsundelikafadulden......................................

nilay ve şule doğum yaptıktan sonra da hikayelere ağlanıyormuş bunu anlattınız bana... çok tatlısınız. darısı tüm isteyenlerin başınaaa

Canım benim.Allah bağışlasın kuzunu.Analı babalı büyüsün.Pamuğun çok mutlu, sağlıklı bi bebiş olsun.Allah güzel yazılar yazsın kelebeğimize

çok duygulandım yaa .allah analı babalı büyütsün.. meleğinle çok güzel anlar yaşarsın inş

Mutlu huzurlu hayırlı bir ömür onun olsun veeeeeeeeeeeeeeeeeee nazımızın edamızın en kısa sürede bir kardeşi olsundelikafadulden......................................

amin halasııııııııopuyorumnanaktan
arayı senin kadar açmicam bayanssulusmile

nilay ve şule doğum yaptıktan sonra da hikayelere ağlanıyormuş bunu anlattınız bana... çok tatlısınız. darısı tüm isteyenlerin başınaaa
canımmopuyorumnanaktan
o senin tatlılığın bende senin hikayene bayıldım herşeyi çok keyifli anlatıyosun valla:)

gözünüz aydın, hayırlı olsun
çoookk teşekürleopuyorumnanaktan
Canım benim.Allah bağışlasın kuzunu.Analı babalı büyüsün.Pamuğun çok mutlu, sağlıklı bi bebiş olsun.Allah güzel yazılar yazsın kelebeğimize
canım benim darısı senin başına ama yeter artık sende doğurda yaz doğum hikayeni

tebrikler allah analı babalı büyütsün
darısı bizim başımıza artık
amin inşallah daha güzel anılarla darısı sizin başınıza

çok duygulandım yaa .allah analı babalı büyütsün.. meleğinle çok güzel anlar yaşarsın inş

amin amin .çok teşekürler darısı isteyen tüm kadınların başına:Saruboceq:

maşallah canım pamuk prensesine allahım uzxun ve sağlıklı bir ömür versin :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…