pamugum oldu...

busu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2007
57
2
merabalar bizim iki yildir besledigimiz bir kopegimiz vardi,cumartesi gunu araba kazasinda onu kaybettik cokkk kotuyuz surekli agliyoruz.sanki evden bir cenaze cikmis gibi aci cekiyoruz.bu aci nasil gececek,nasil unutacagiz.allahim neden hep sevdiklerimizi bizden cok erken alir.isyan etmek istemiyoruz ama bu soruyuda surekli soruyoruz,o bizimle cok mutluydu ve burada cok iyi bakiliyordu.cumartesi evden kacmis yoldada araba carpmis hastaneye gittik elimizden geleni yaptik fakat o artik yok,geride gelmeyecek bunuda biliyoruz fakat bir turlu aklimizdan gitmiyor cokkk akilli,cok mazum bir kopekdi...

Canım ya anlıyorum seni..
Beslediğimiz hayvanlar evimizin, ailemizin bir parçası oluyorlar.
Ölümleri çok üzüyor. Alışmak zor oluyor.
Bu yüzden artık hayvan besleyemiyorum.

allah sabır versin çok zor evlat gibi oluyorlar :KK14::KK14::KK14:

evet bundan sonra bende hic bir kopegi onun yerine koyamam artik.hepinize tesekkur ederim...

canım benim acını anlıyorum ..gecende kedim fırlamıştı yola resmen ruhumu teslim etcektim.Allahtan araba yoktu..çok kötü oluyor alışıyosn çocuğun gibi oluyor.geçmiş olsun canım ya

canım benim acını anlıyorum ..gecende kedim fırlamıştı yola resmen ruhumu teslim etcektim.Allahtan araba yoktu..çok kötü oluyor alışıyosn çocuğun gibi oluyor.geçmiş olsun canım ya

cok tesekkur ederim canim

Canım inan acını çok iyi anlıyorum,bende 11 yaşımda canım kadar sevdiğim kedimi kaybettim.
Lütfen Allah'a isyan etme,anlıyorum acın çok büyük,bazı insanlar küçümsese bile,insanın canı gibi kanı gibi oluyorlar..Allahın bi bildiği vardır..Rabbim bizi malımızla,mülkümüzle,evlatlarımızla,ailemizle,sevdiğimiz şeylerle sınar .. Bu sınavı geçmek çok önemli.. eminim öbür dünyada bana baktı,bana sahip çıktı diye dile gelicektir..Rabbim sabır versin..:KK70:

X