Paloma Sentido Sultan Beldibi

missladybird

Defne'm
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
1.989
1.672
33
kızlar ekimin 28inde kısmetse balayına gidiyoruz. çok geç bi tarih olduğu için antalyayı tercih ettik. Paloma Sentido Sultan Beldibi otelde kalacağız. daha önce otele gidenler varsa yorumlarınıalabilir miyim?

tatlım 2 yıl önce gitmiştim. çok sevimli ve güzel bir otel. özellikle personelleri ve yemekleri muhteşemdi pişman olmazsın. tek olumsuz yanı akşamları pek renkli geçmiyor sadece animasyon vardı o anlamda biraz eksik bulmuştum. ama ben nisanda gitmiştim, şimdi tam turizm zamanı daha güzel aktiviteler olabilir... iyi tatiller umarım güzel vakit geçirirsiniz :)))

tatlım 2 yıl önce gitmiştim. çok sevimli ve güzel bir otel. özellikle personelleri ve yemekleri muhteşemdi pişman olmazsın. tek olumsuz yanı akşamları pek renkli geçmiyor sadece animasyon vardı o anlamda biraz eksik bulmuştum. ama ben nisanda gitmiştim, şimdi tam turizm zamanı daha güzel aktiviteler olabilir... iyi tatiller umarım güzel vakit geçirirsiniz :)))

içime su srptin canım ama tam sezon sonuna denk geldiği için tedirginim. bi 28 ekimde gidicez 31 ekimde otel sezonu kapatıyor.

X