özgecan aslan icin adalet

Ben o annenin yerinde olsam ancak kendi ellerimle öldürürsem içim belki soğur
katılıyorum o 3 caniyi versinler kızın ailesine nasıl istiyorlarsa öyle yapsınlar ama acı çeke çeke öldürsünler ama eminim bu olayda kapanacak içi yanan sadece özgecanın annesi ve babası olacak bak cem garipoğluna cezaevinde kendini astı lafına inandı mı bu insanlar adam hangi ülkede hangi karı kızla hayatını devam ettiriyor ama münevverin annesinin babasının hala içleri kanıyor yarası hala derin ve ölene kadar acıları en derin kalacak. cem garipoğlunu savunan avukat metin Feyzioğlu türkiye barolar birliği başkanı . peki bu adalet adamı nasıl savundu cem garipoğlunu ve nasıl özgecan için "İçimiz yanıyor. Canmız evladımız... Bu vahşetin hesabı elbette sorulacaktır. #ÖzgecanAslan'' tweetini atabiliyor benim aklım almıyor bu olanları ve bence bu özgecan ilk tecavüze yeltendiği kız değildi konuşamayanlar vardır içlerinde elbet ki şimdi biz nasıl minibüse taksiye bineceğiz kime güveneceğiz ..

Bilmek istersen mesela kurani acip gorebilirsin.
Bu dunya ihtihan dunyasi ahiret ise hem mukafat hemde ceza dunyasidir.
Sabredenin mukafatini bir gorsen ölümlerin en fecisini istersin...elbette bu lafim yanlis anlasilmasin.
Ozgecan kardesimiZin bu sarsıcı ölümü beni de cok aglatti. Ama yuregimi sogutan onun sehit olmasidir.
Suanda bu imtihana sabretmek ayni zamanda boyle barbar insanlara karsida dik durmak gorevimizdir. Rahmet sahibi allahim ailesine ecir sabir nasip etsin.

çok acı ama asıl gerçek böyle katılıyorum sana . o kızın başına gelen hepimizin başına gelebilirdi ama olmuşla ölmüşe çare yok en güzeli onun yerinde rahat uyuması için dua etmek . biz ne dersek diyelim o kız geri gelmeyecek annesiyle babasının yüreğinin acısı dinmeyecek bu dünya imtihan dünyası Rabbim ailesinin yar ve yardımcısı olsun

bu hayatı insanlar zorlaştırıyor oysa ki ne güzel yaşanılası bir dünya.. Kimsenin hayatına burnunuzu sokmayın.ne fiziken ne ruhen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…