Özenle Hazırlanmış Yemek Masası Fotoları (Alıntı veya Kendi Çekimlerimiz)

adım mı geçti? delikafadulden
unuttum seniii sanma sakııın,
dünya bir yaana
aklımda kalan falafeller
bir yana cokacimcoook

şu aralar iş ve iş dışı aktiviteler çok yoğun, biraz sakinleşip zaman bulunca ve annem evde yokken deneyeceğim sengözlerimebaksanab

sositososito sositososito nsositososito
Teyzecıgımı bana yolla sen o gun denersın artıkın kendı basına:tomato:
Ben de hazır ustadı bulmusken mantılar borekler actırırımsengözlerimebaksanab
Tamam canım denersın ınsallah acelesı yok ya dımı..
Kolay gelsın dıkkat et kendıne..

bu nasıl bi marifet canım ya keşke yakınımda olsan ben her gün sana oturmaya gelirdim

bak bak bak vakti yokmus fazla döktürememismis ya senin elinin deydigi yerde gül biter canim ya sen ne diyosun bukadar mütevazi olma tek kelimeyle harikasin yaaaaaaaaa

elinize sağlık valla yalana yalana baktım fotoğraflara kaydirigubbakcemile3
akşama bende tatlı bişiler yapiim bari delikafadulden evet evet profiterollü pasta yapimm

Ben eşimin doğum gününde ikimize özel bir sofra hazırlamıştım
aceleyle hemen bi foto çektim bakalım beğenecek misiniz?
cokacimcoook

elifsun canım ellerine sağlık süper sofra hazırlamışsın:lepi:
bide biliyomusun seninle yemek takımımız aynı karacadan almıştım

pasaklı minik tanırıça
arkadaşım sende pek romantik sofra hazırlamışsın maşallah sanakaydirigubbakcemile5

elifsun canım ellerine sağlık süper sofra hazırlamışsın:lepi:
bide biliyomusun seninle yemek takımımız aynı karacadan almıştım

teşekkür ederim canım....öylemi ne güzel bende karacadan aldığıma göre kesin aynıdır :)))

Şık sofraları severim. Hazırlayanların eline sağlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
offffffffffffffffffffffffffffffff bıttım zaten rejımdeydım.nerden baktımmmmm.olecem sımdıkkkkkkkkkkkkk

kizlar buda benden olsun arkadaslarla bulusmustuk.pek bir sey yok ama sofrada

Son düzenleme:
nasıl ama inşallah link değilde görüntünün kendisi görükür görüntü yü alıntı yaptım kendimin değil ama ben çok beğendim sizinde görmenizi istedim maklube pilavı

Bunlar Harika görünüyorlar.....Ellerinize sağlık..N ekadar marifetlisiniz..

ben bu konuya bayıldım keşke daha önce görseydim çeker çeker koyardım neyse bundan sonra misafirlerim gelmeden hemen bende çekip koyacağım bayıldım...

arkadaşlar biz evde iki kişiyiz o yüzden fazla şahşahalı sofra hazırlamıyoruz bu sofrada dün akşamdan ama misafirlerim gelsiğinde bende muhakkak hazırlayıp koyacağım...

hamarat hanımlar sofraları çok beğendim yeni resimler için dört gözle bekliyorum

harikasiniz ya
ben cok severim yemek yapip sofra kurmayi
ah ah keske evlensemde yuva kursamda böyle güzel yemekler yapip sahane sofralar kursam ((((

amaaaan nerden gordum bu konuyu ben,avucumu yaliyimda bi tarafim sismesin bariii,cokacimcoook
ya ne kadar marifetlisiniz siz oyle,massallahhhhcokacimcoook
ALLAHIM hepinizi sofrasini bereket bolluk versin,:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…