Özenle Hazırlanmış Yemek Masası Fotoları (Alıntı veya Kendi Çekimlerimiz)

Hepınıze cok tesekkur ederım kızlarŞeniz Aksam cok guzel gectı..Mamalar masaya kondugu gıbı bıttı yetmedı esımın bekar olan arkadasları sabah cayda ıcmek uzerı pogaca ve kekten ıstedıler:roflol: Allahtan yedek tepsı hazırlarım her zaman..Koydum bırkac saklama kabına
verdık Bızım mınık hatun herkesın tabagına dalıyor yaaa bırınden borek goturuyor bırınden kurabıye bırınden kek..Eee onlar da bızım tabagımızı Miya yedi diye bir daha istiyor haklı olarakkaydirigubbakcemile3 .Geldıklerınde hemen tartıya cıktılar gıderken de tartıldılar koptum yanlız:roflol: bu adamların muhabbetlerı bızden beter yaa ne kadar komıkler hepsı bır kılo almıs kımse kabul etmıyor yok yok sudur su.. ceketlerını cıkardılar bı daha tartıldılar defalarcakaydirigubbakcemile3 .Ziyarete gelen misafirlere mümkün olduğu kadar ikramda bulunmak bızı cok mutlu edıyor ayrıca bunları yaparken de muthıs keyıf alıyorum hakıkaten sankı terapı:roflol:Hadısı serıfte de buyruluyor Sizi ziyarete gelenlere ikram ediniz".
Dunya mutfaklarına muthıs bır ılgım var..Babam gurcu gurcu yemeklerı annem Eskısehırlı cıgboreklerı Esım Kayserılı mantılar sebıtler offfdelikafadulden Gıttıgım her ulkenın mutfagını ogrenıyorum once aman Allahım ne lezzetler var Kıevın Tavugu (en kısa zamanda onu da yapacagım tekrar) Turkmen mantısı Alman tatlıları Lıbya corbası..DAHA yolun basındayım ogrendıkce ogrenmeye acıkıyorum herseyı...Ahh ahh annemın gozlerı yasarıyor sositososito benı boyle gorunce eeee hep fast food hep hazır gıdalar nereye kadar dımı ama gurbette en ıyısı kendın yapıcaksın ..ohh mıs gıbı temız..Tarıflerı ekleyecegım ınsallah kızlar..NISANda Turkıyedeyım ıns beklerım cumlenızı:roflol:HAYIRLI cumalar..:enbuyukkk:

libyanacım bence bu işi meslek haline getir.
ya bir kitapla ,ya restoranla mutlaka paylaşman gerekir.allah insanları dünyaya gönderirken mutlaka bir yetenekle gönderirmiş,seninkide bu galiba,ama bence mutlaka değerlendir.

canım daha ne yapacaksın çok güzel görünüyor cokacimcoook
ellerine sağlık canım, hepsi çok güzel görünüyor..kaydirigubbakcemile2

Bunlar gerçekmi yaaaa:1shok: süper grünüyolar..ellerine sağlıkkkkcokacimcoook

Libyana seni alan yaşadı (Alan almış o başkakaydirigubbakcemile3)

Durun ben resimlere bi daha bakcam, resimlerle avutuyoz kendimizi napalım

libyanacım bence bu işi meslek haline getir.
ya bir kitapla ,ya restoranla mutlaka paylaşman gerekir.allah insanları dünyaya gönderirken mutlaka bir yetenekle gönderirmiş,seninkide bu galiba,ama bence mutlaka değerlendir.

Canım abartmayalım yakaydirigubbakcemile3 Bu benım hobım sadece son ıkı senedır gelıstırdıgım..Canım benım guzel fıkırlerın ve ıltıfatların ıcın cok tesekkur ederım ama daha kırk fırın ekmek yemem gerekıyor hıı neden olmasın sonra restoran ısı dımı esım de dıyor zaten burada soooyle otantık degışık şık bır restoran acabılırız ama sanırım ben hepsını yerım ve dagıtırım boylece ıkı gunde bataarız kaydirigubbakcemile3 Esım Kayserılı ama tıcaret ahlakı bakımından hıc cekmemıs kaydirigubbakcemile3 Asırı bonkor hıcbısın hesabını da yapmaz sırtındakı ceketı cıkarır verır yemın edıyorum:roflol: Zaten Kayserıde bır cocuk tıcaret yapamazsa egılımlı degılse okusun o zaman derlermıs:roflol: Ee esım de okumus meeendıs olmuss en elektronıgınden ..Rabbım basımızdan eksık etmesın oyy:asigim:
..Ayrıca asıl tutkum edebıyat psıkolojı ve filoloji-tatlicadiarzu-delikafadulden Kıtap yazziiiciiimm

Libyana seni alan yaşadı (Alan almış o başkakaydirigubbakcemile3)

Durun ben resimlere bi daha bakcam, resimlerle avutuyoz kendimizi napalım

AbOOOuvvv guzumm kaydirigubbakcemile3
Benı alan hakket yasadı dımı:roflol: Ben de yasadım canım yasıyorum da sagolsun esım de marıfetlıdır bu yemek koonularında..Ozellıkle et yemeklerını enfes yapar...:teytey::teytey::teytey:
Bu arada nohut koftesını yanı falafelı sormussunuz kızlar tarıfını yazıyorum

Malzemeler:
1 su bardagi nohut
1 yumurta sarisi
2 yemek kasigi Galete unu
1 sogan
Tuz,Karabiber
1 dis sarimsak
1 demet maydanoz

Yapilisi:
Nohutlari aksamdan islatin.Ertesi gün yumusayana kadar pisirin.Kabuklarini soyup robottan gecirin.Sogani rendeleyin,ince dogranmis maydonoz ve sarimsagi ekleyin.Yumurta sarisi,galete unu,tuz ve karabiberide kapatip elinizde köfte sekli verin.-mezelik veya aperatif olarak enfes-.Kizgin yagda kizartin.
:dance: :dance: :dance:

:1shok:Nasıl yani kabuklarını soyun. Nasıl uğraşcaz onları soymak için. Kestirme yolu yokmu bunun. Bana daral gelir valla onalrı soyarkenkafamçokkarıştı

Misafir dünmüş...Artanlarına talip olabilirim :lepi: Zaten bunların hepsini yiyememişlerdir di mi...

yavrucugum 10 kasa nohut degıl ya 1su bardagıcıkcık neee olcak kidelikafadulden delikafadulden delikafadulden
olmazsa konserve alırsın kolayı var dımışakkıdı
Demokrasıde careler tukenmeuzzzz:lepi:

Canım vallahı sadece kurabıyeden kaldısenağlama 3-4 tane..
ama yıne yaparız canınız sagolsun..
bu arada mutlaka su kabaklı kekı deneyın brovnı kıvamında super bısı oluyor..
YARIN da enfes bır pasta yapıcam ınsAllah Rus arkadasımdan aldım tarıfını..Bakalım...
Cay monulerımı burada paylasırım ıns bundan boyle..nasıpse..
Sızlerın de degısık tarıflerınız varsa beklıyorum a.s.

cok guzel gozukuyo bunlar ya .acıktımm.yalnız cok hamarat oldugunu soylemeden gecmek ıstemıyorum
masallah sıze ellerınıze saglık

olaganustu bır hazırlık yapmadım normal bır cay monusubu mu :B]normal bir çay menüsü.:1shok:maaşallah vala bu benim olağanüstü bir hazırlığım olur du hakketten[/B].:1hug:a.s.

Son düzenleme:
hepsı harıka ama canım krepLısınden ıstedı :)

CANIM o kreplı borek nefıs bırsey ve son derece basıt
hemen soyluyorum 3 bardak un 3 bardak sut 3 yumurta olculer boyle...aynı oranda artırabılırsınız..Boza kıvamında bır karısım olacak kepce yardımıyla tavaya dokuyoruz pısen kreplerı sıralıyoruz ust uste bıraz soguduktan sonra kıymalı soganlı ıc hazırlıyoruz yahut sosıslı bıberlı..lahmacun gıbı sıkıca sarıyoruz ıc harcını doldurup..Daha sonra bır tepsıye ya da dıkdortgen bır borcama yanyana sıralıyoruz..delikafadulden
Servıse yakın uzerıne kasar rendeleyıp fırına verıyoruz..ıste krep boregımız hazırdır..şakkıdı

canım resmi ekleyene kadar bana gönderseydin
emeğine ellerine sağlık

ellerine emeğine sağlık hepsi çok güzel olmuşlar....misafirlerin çok şanslılar

oooooo libyos bacum sen ne yapti buleeee
ben rejimdeyim
gerci canim istemiyo bisey ama ,senin elinden ne olsa yerim ben
miyamizin eli degdimi soyle bunlara onun eli degmediyse ben yemem ona gore

Vayy vAyyyyy vayyyyy Mıyanın el degmedıyse yemezmıs bak hele:mymeka:
Sızı gıdı sılıkon dudaklılar takımı sızı :roflol:
Degdı canım degdı degmemı hattaa hamurlara bırak elını kafasını sokuyordu nerdeyse:teytey: :teytey:
Recımlım benım...Su recımlerını bıtır de soooyleee catlayana kadar yıyelım bıgun butun mamalardan kaydirigubbakcemile3
Bu arada salata ye bak lıght lıght bısı yapmaz:roflol: accuk da pogaacadan kekten boreken al aa oldu olacak tatlımın da tadına bak hadıŞeniz
kılo aldırmıyor hıcbırı ozel ıksır kattım hepsıne:1closedeyes: bılakıs zayıflatıyormus benım unlu Dr Uydurcanım soyledı gecen tv de..:jeyyar:

ellerine sağlık orda bir salata varya.o ne salatası.ortasında maydonoz var..............değişik bişiye benziyor.tarifini yazrsan seviniriz.......

Canım o salatayı uydurmasyon yaptım bıraz bendelikafadulden :jeyyar:
Uc tane haslanmıs patates 3 haslanmıs yumurta kı sevmıyorsanız daha az olabılır
mısır tanelerı bezelye baharatlar ...Maydonoz var bıraz ıcınde ve ortasında..Servıs ederken uzerını mayonez ve yogurtla susledım o tamamlanmamıs halı guzelım..Domates kabuklarından da gul yapıp kenarlarına koydum cok seker oldu..kaydirigubbakcemile5 cok da basıt..Istege gore tursu da eklenebılır..Afıyet olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…