Ozellikle Cocuk Baktiranlar ya da Bakanlar Yorum Yaparsa Sevinirim.

Biz buradan ne yazsak boş, bulunduğunuz yerde bu işlerin ortalama bir fiyatı vardır, iki çocuk için o fiyatı baz almanız gerekir. Fiyatı konuşmadan işe başlamanız hata. Sabrım kalmadı diye yazmışsınız ama sabrınız alacağınız ücretle orantılı mı yoksa işi zorluğundan mı bırakmak istiyorsunuz. İlaveten bence çocukları doktora götürmek gibi işler sizin göreviniz içinde olmamalı
Hayir ama soyle anlastiktan sonra bir isi en iyi sekilde yapmaya calisiyorum. 500e de anlassam 5000e de. Mesele para belli olsa kafamda soru isareti olmasa durumu var. Malesef ki bana yikiliyor iste.

Şimdi büyüğü benim çocuğum olsa sağlam bir sopa yerdi lafı beni benden aldı bende çalışan anneyim korktum valla bu sözünüzden .Çocuk bu elbette yaramazlık yapacak ama bir faaliyetle dikkatini bir yere toplayabilirsiniz.
Bence bakmayın siz eğer severek o işi yapmıyorsanız ve 2 ay sonra çıkacaksanız onu da söyleyin insanlar madur olmasınlar.

Şimdi büyüğü benim çocuğum olsa sağlam bir sopa yerdi lafı beni benden aldı .Çocuk bu elbette yaramazlık yapacak ama bir faaliyetle dikkatini bir yere toplayabilirsiniz.
Bence bakmayın siz eğer severek o işi yapmıyorsanız ve 2 ay sonra çıkacaksanız onu da söyleyin insanlar madur olmasınlar.
En gec eylulde cikacagimi biliyorlar. Bastira bastira soyluyorum her defasinda . O lafimin arkasindayim nedenini de aciklayayim. Bir gun kardesinin sacini yakmaya calisti (ailesi varken) annesinin is telefonunu saklayip bulamadan ise gitmesini sagliyor (oyun ona kalsin diye), baligi lavaboya atmis, kardesinin dis macununu tuvalete batirmis, kardesinin uzerine ayna devirdi (dusunemeyevek kadar salal biri degil) yemekleri cope atiyor, sutu lavaboya dokuyor, bir gun fare olusunu bulup sokakta eve getirmis kardesinin yatagina koymus... vs vs... bide bunlar yetmezmis gibi herseye donup bagirarak cevap veriyor bende sabirla iste kitap okusun, ders calissin modundayim ve soyledigiminde arkasindayim gercekten kendi cocugum olsa bu kadar sabirli olmazdim.

Hayir ama soyle anlastiktan sonra bir isi en iyi sekilde yapmaya calisiyorum. 500e de anlassam 5000e de. Mesele para belli olsa kafamda soru isareti olmasa durumu var. Malesef ki bana yikiliyor iste.

Görev tanımını ve alacağın parayı net bir şekilde konuşmalısın, bu işlerin çekinmesi olmaz, herkesin kendine göre bir hesabı var. Mesajlarda İzmir'de 1500-2000 arası bir rakamdan söz edilmiş, 2 çocuk için 2000 olabilecek bir rakam bence ama sorumluluk kısmı iyi konuşulmalı, emanet evlat oraya götür buraya götür başınıza bir iş almayın.

Görev tanımını ve alacağın parayı net bir şekilde konuşmalısın, bu işlerin çekinmesi olmaz, herkesin kendine göre bir hesabı var. Mesajlarda İzmir'de 1500-2000 arası bir rakamdan söz edilmiş, 2 çocuk için 2000 olabilecek bir rakam bence ama sorumluluk kısmı iyi konuşulmalı, emanet evlat oraya götür buraya götür başınıza bir iş almayın.
Ya iki cocukla izmirin merkezine gidiyoruz otobusle falan insanlar hafta sonunu denizde gecirsin diye!!!

Ya iki cocukla izmirin merkezine gidiyoruz otobusle falan insanlar hafta sonunu denizde gecirsin diye!!!

Yerinizde olsam 5000 de verseler yapmam
İki çocukla yok doktora, yok denize aile de bayağı rahat anlaşılan
Evin yakınında bir parka falan gidilebilir de in bin otobüsler, yollar ben olsam yapmazdım, çocuğa yaramaz , kendi çocuğum olsa bu kadar tahammül etmem dediniz diye gelen tepkileri görüyorsunuz, başınıza bir iş gelse aile ben rahat davrandım demez, kör ölür badem gözlü olur, bu konuları iyice netleştirin bence

ya pardon ama
siz full çalışıyorsunuz farkında mısınız?
7.30-18.30 diyorsunuz
2020 zaten asgari ücret
yani biz istanbulda yeri geliyor sigorta bile ödüyoruz
bi yere girseniz 2.020 + sigortanız ödenir
kendinize yazık ediyorsunuz
Haklisiniz ama birclarim var zaten bu kadar dayanmamin nedeni bir gunu bile bosa gecirecek luksumun olmamasi.

X